Unutulmaz 23 Nisan anılarınızı paylaşır mısınız?..

Yıl 1993 törende şiir okumak için örtmen beni seçti al bu şiiri ezberle sen okuyacaksın haftaya dedi.1 hafta okudum ezberledim sınıfta arkadaşlarımn önünde okurken bile heyecan basıyordu utanma duygusu vardı o zamanlar.Tören günü beni bir korku sardı anneme okula gitmeyeceğimi söyledim annem önce insan gibi uyardı anlamadım sonra anne edebiyatı ile zorla okula götürmeye çalıştı okulun bahçesine yaklaşırken törene çıkmamak için altıma zıçızladım.. şeytan kulağıma s.ç s.ç s.ç diye fısıldıyordu tabi ertesi gün örtmenim bana kaka nasıl yapılır uygulamalı olarak gösterdi <3

1|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk oratoryosunda korodaydım mikrofon bana doğru tutulunca sustum mikrofonu yere attım bağırıp okudum marşları :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sınıftaki herkes bir ülkenin geleneksel kıyafetini giymişti yerel gazetede fotoğrafımız çıkmıştı. bok gibiydim ama hala saklarım o gazeteyi

0|0
    0|0
  • Lunapark bedavaydı ama kimse bilmiyodu bedava olduğunu akşama kadar o oyuncaktan bu oyuncağa.

0|0
    0|0
  • maalesef hiç 23 Nisan anım olmadı hocamız çok otoriterdi asla bu tür şeyler yaptırmazdı içimde kalmıştır :(( biz sadece ders yapardıkk

bu arada senn uygulamalı gösterme nasıl oldu :D merak etiimm

0|0
    0|0
    • güzel oldu güzel içeri doğru zıçmayı bile öğretti sağolsun örtmenim <3

• ya ben hala anlamadım valla çok mu korktun yani onu mu dimek istiyoonn

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...