Kilo vermek istiyorum?

Aslında pek kilom yok ama yinede son zamanlarda biraz kilo aldım. Spor falan yapmıyorum. İnternette baktığım diyet listeleri çok inandırıcı gelmiyor, yani çoğu insan 1 haftada 5 kilo falan veriyormuş. Abartı. Diyetisyene gitmek istemiyorum henüz diyetisyenlik bir durumum yok. Sizin bildiğiniz diyet programı var mı? Veya egzersiz olsun, bana yardımcı olur musunuz?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sunu soyliyim ayda 4-5 kilodan fazlasini vermek pek iyi degil vucuda zararlidir.
    Antrenman olarak en basitinden kosu yapabilirsiniz sabahlari 45 dk kosu ve aksam ustu 30-45 dk lik kardiyo egzersizi sizin istediginiz forma girmenize yardimci olur.
    Beslenme olarak yagli asitli icecekleri ve ekmegi hayatinizdan cikarmaniz lazim. protein agirlkli beslenmelisiniz. kilonuzun 1.5 katinin gram karsiligi kadar protein almalisiniz gunde...
    Iyi sporlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Porsiyon miktarını azalt, bu yeterli olur sana.

0|0
    0|0
  • Bende vermek istiyorum ama istemekle olmuyor dostum 😏🚬

0|0
    0|0
  • Aksam yemeginde ekmek yeme isin cozulur

0|0
    0|0
  • dukan diyeti

0|0
    0|0
  • Bende almak istiyorum 😒 Ulan şu ziktiğimin doktorları kilo transferini bir bulmadılar ya

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...