Airsoft ile 1 ayda 5 kilo verdim nasıl mı?

Airsoft gerçek savaş ekipmanlarının aynı boyda ve ağırlıkta replikaları ile oynanan bir savaş simülasyonudur. Paintball'ın aksine silahlar boya atmaz metal boncuklar atar. Bu yüzden koruyucu ekipman çok önemlidir. Ekipmanda paintball silahlarının aksine gerçek ekipmandan ayırt edilemez. airsoft ile 1 ayda 5 kilo verdim nasıl mı?Kuzenim ormanlık bir alanda airsoft maçları organize edip airsoft ekipmanları kiralıyor. Bende 1 aydır onun yanında takılıyorum. Hergün sabah bir maç akşam bir maç yaptım. Bazı günler 3 maç yaptığımda oldu. Beslenmeme fazla dikkat etmememe rağmen 5 kilo verdim. İnanılmaz efor sarfettiren inanılmaz keyifli bir etkinlik öneririm.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum kiralik fiyatlar nedir? Airsofta acayio ilgim var. Alabilsem bir tokyo marui desert eaggle alacam. Ama fiyatlar cok fahis.

0|0
    0|0
    • 1 saatlik maç kişi başı 20 tl. 2 saatlik maç kişi başı 30 tl. 3 saatlik maç kişi başı 40 tl.

• ama ekipman satın alıp oynamak çok daha mantıklı tabi. kendi isteğine göre modifiye edersin silahlarını gidersin bir araziye istersen 7 saat oyna sana ve ekibine kalmış.

• metal boncuk degil plastik boncuk onlar ve airsoft u 6 sene once arkadaslar ile oynuyorduk her haftasonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...