Kimselerin bilmediği itiraflarınız? yazın paylaşın..gizlilik serbest tabiki!!

Kimselerin bilmediği itiraflarınız? sevinçleriniz,pişmanlıklarınız..söyleyin rahatlayın yazın paylaşın..gizlilik serbest tabiki..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Küçük yaşta üst komşumuzun kızıyla birbirimize oral falan yapmıştık.

Bir marketten kalem çalarken yakalandım..

Sigara içerkende yakalandım.

Ailemin nedir benden çektiği:)

0|0
    0|1
    • en iyi ve samimi cevap buydu, haliyle en iyi cevap seçildi de:))

• yok arkadaşım. Bir tane var onada bunlardan bahsedemem. Bakalım umarım birgün düzelirim:)

• bunu söylerken bile düzelebileceğine inandığını hissettirmen bile güzel bence:)

Kızlar Ne Diyor 2

• oha ne kadar ot yaşıyorum hiç bişim yok ki şimdi ne itirafı :S

0|0
    0|0
  • küçükken bakkaldan çukulata çalmıştım hemde 3 tane :((( adam ölene kadar vicdanım çok rahattı... :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eşçinsel olmak istiyorum...

0|0
    0|0
  • itiraflık durumum yok

0|0
    0|0
  • Benimle 4 sene oynayan kızla 1,5 senedir yüzyüze karşılaşmıyoruz halbuki aynı sınfta idik. Ben çok aşıltım. o ise sadece eski sevgilisini unutmak umuduyla beni kullanmış. Bu psikolojiden çıkmam kolay olmadı. ama çıktığımdan beri onun hayatını sikme görevimi zevkle icra ediyorum :D

0|0
    0|0
    • telefonları sosyal ağları kapalı, kullanmıyor. Moralman çökmüş. Aciz ve rezil bir halde. 4senelik okulun son iki senesinin derslerini verememiş durumda ki tüm sınıf arkdaşları(en azından %90ı) mezun olmuş durumda o hala 3ten ders almaya çalışıyor. Hayata karşı hiçbir ideali kalmadı, yapabileceği, direnebileceği birşey yok hepsi kırıldı... İntikam mükemmel birşey.

• sevgilime ilaç attım ...

0|0
    0|0
  • ne diyim ki şimdi bilemedim

0|0
    0|0
  • küçükken kadınların bacaklarına ellemeyi çok seviyormuşum o zamanlar birde reklam varmış müjde çorapları diye elleyince müjde müjde diyormuşum :D yaş 4-5

0|0
    0|0
  • Altıma bez bağladığım oluyor bazen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...