Gs Fenerbahçe'den özür dilemeli mi?

Gs Fenerbahçe maçında Obrodovic'e tükürüldü Gs yöneticisi başantranötürü tükürük değil ayran dedi. Şimdi tüküren şahıs bulundu hemde Gs taraftarı sayesinde siz özür dilemeli mi.

• Evet dilemeli.
    17% (1)42% (5)33% (6)Oy Ver
  • Hayır neden dilesin ki.
    17% (1)50% (6)39% (7)Oy Ver
  • Gsliyim ama ayıp ettik dilemeli özür.
    33% (2)8% (1)17% (3)Oy Ver
  • Böyle birşey yok sallama.
    33% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• O haberi okudum da asparagas sanırım ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bok yerlerse yesinler o kadar diyorum ilk 2 maçta olay olsa hadi gene neyse bıktık bu olaylardan derdim ikisinede ama bu tek taraflı bir takımın saldırısı bu maçın seyircisiz olması isabet oldu inşallah fenerbahce yenilirde son maç gene evimize gelir galatasaray bir güzel yeneriz hem adamlık dersi verirriz gene hemde oyun dersi veririz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaşlıyım ama gerçekten büyük bir rezillik özür dilemeli ve o tükürene ceza vermeli baya bir süre girmemeli maç izlemeye daha.

0|1
    0|0
  • Obradovic'e eywallah ayıp ettiler ayran atılması hoş değil ama sizin sahanızda yapılan çirkefliklerin hiç gösterilmeyip ve ceza verilmeyip bizimkine hem ceza verilip hemde böyle büyütülmesi adaletsizce o yüzden gerek yok

0|0
    0|0
    • Ayran atılmadı tükürüldü biliyporsun dimi daha bile ayran diyor ya. videoyu izlemeden mi tükürenin ismini yazayım mı.

• Kardeş ben hç hayatımda bembeyaz tükürük görmedim afedersin ama ya boşalmışlar üstüne ya da ayrandır tükürük olmasının imkanı yok.

• Tükürük olması başka birşey olması önemli değil Obradovice yapılana ayıp bende knıyorm tükürülecek biri varsa oda olayları bu kadar büyüten taraftarı birbirne düşüren futbol mafyası Azizdir

• Galatasaraylıyım ama bizimkiler dilemez

0|0
    0|0
  • fenerliyim ama özür dilememeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...