A Milli Takımımız bu kadroyla başarılı olabilir mi?

A Milli Takımımız bu kadroyla başarılı olabilir mi?Serdar Aziz mutlaka kadroda olmalıydı.

0|0
5|39

En İyi Erkek Görüşü

• Ersan Adem Gülüm mutlaka kadroda yer almalıydı başka bir konu emre mor bana kalırsa muamma ben olsam bu turnuvada yer almazdım neden alındığından ziyade çıkarılanlardan nesi fazla ne kadar tecrübesi var ingiliz milli takımında aynı yaşta bir oyuncu var mesela rashford diye ama adam Manchester United'da oynuyor kendini kanıtlamış bir futbolcu. sadece 45 dakika milli takımda izlenerek çıkarılanların önünde tutulması bana yanlış geldi konyadan falan ciddi adamlar alınabilirdi form grafikleri üst düzey olanlar pek tercih edilmedi umarım herşeye rağmen en iyi şekilde gruptan çıkarız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hücümcü olarak az oyuncumuz var, Gökhan Töre ve Sinan Gümüş olsa kanatlar uçar zaten

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Hadi Serdar sakat anladık , Ersan da mı sakat? Yalçın da mi sakat?

Töre var diye Omeri cagirmiyorsan neden Töreyi çıkarıyorsun , cezası en başından belli

Konyaspor ligde 3. olmuş ama bir tane oyuncu yok kadroda , Omer Ali ve Ali Camdali olabilirdi mesela

Basari konusu muamma, şampiyonlarda iyi mücadele ediyoruz gruptan en kotu ihtimal 3. olarak cikariz. Sonrasında eşleşmeye bağlı ilerleriz

1|1
    0|0
  • Beşiktaş iken Ersan Adem Gülüm'ü çok da tutmazdım açıkçası. Yine de Türkiye'de stoper yokluğunda eldekilerin en iyisi Ersandı.

Ahmet Çalık Euro 2016'ya gidecek kapasitede bir adam değil. Onun yerine, Çin liginde forvet Burak Yılmazdan daha fazla gol atmış stoper Ersan çağırılmalıydı.

1|0
    0|0
  • olmaz sanmıyorum
    gökhan töreyi neden almazsın nasıl bir zihniyet bu.. olcay şahan beşiktaş taraftarını isyan ettiren adam kaçırdıklarıyla..
    hakan baltanın ne işi var al serdar azizi ömer topragı..

1|0
    0|0
  • Serdar Aziz'de olsa başka birisi de olsa Türkiye 1.2. olamaz.. ama bu sene en iyi 3. olanlar da çıkıyormuş üst tura, Fatih Terim balıyla 3. olup üst tura çıkabiliriz.

1|0
    0|0
  • Mehmet Ekici gibi adami niye almiyorlar kadroya

1|0
    0|0
  • kader

1|0
    0|0
  • Zor ya kadromuz yetersiz

1|0
    0|0
  • Arda Turan, Selçuk İnan ve yaşına rağmen Emre Mor'a çok güveniyorum ama hepsinden Fatih Terim'e güveniyorum.

1|0
    0|0
  • Olmasın da şu fatih gitsin

1|0
    0|0
  • Ömer Toprak gibi Dortmund'un peşinde koştuğu bir stopere sahibiz. Ama silahla soyunma odası basan bi' maganda yüzünden milli takım kariyeri bitti. Yok böyle bir adalet!

1|0
    0|0
    • Bana göre milli takımı milli takım yapan şey karakterdir.

İsterse yeteneksiz olsun ama karakterli adam oynasın boşver

• Olamaz

1|0
    0|0
  • Gene ersan yok a (q)

1|0
    0|0
  • olurrr

1|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz

1|0
    0|0
  • Sanmiyorum ama ins basarili oluruz grubumuz cok zor

1|0
    0|0
  • Serdar aziz sakat.

OZAN TUFAN
    SELÇUK İNAN
    VOLKAN ŞEN
    Maalesef

1|0
    0|0
  • Sakatmış ama ömer toprak olmalıydı

1|0
    0|0
  • Şener, İsmail, Semih, Ozan bunlar çöp.

1|0
    0|0
  • İnaniyoruz...

1|0
    0|0
  • Adam sakat...

1|0
    0|0
  • Ne demek şakir yok :DDD

1|0
    0|0
  • Bu kadroyla finale gitmezse neyim. Yazin adimi buraya.

1|0
    0|0
  • emre mor :-) hemşerim sayılır

1|0
    0|0
  • sakat serdar sakat

1|0
    0|0
  • Leicester City bu kadroda 2 adamın değeri kadar kadroyla premier lig aldıysa neden olmasın

1|0
    0|0
  • Haksızlık bence kadro tercihi

1|0
    0|0
  • iyi ya iş yapar

1|0
    0|0
  • Serdar sakat da Ersan olmalıydı semih kaya amatör

1|0
    0|0
  • idare eder gibi eksık var gibi

1|0
    0|0
  • Hayırlısı.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence olamayacak.

1|0
    0|0
  • O eski ruh yok gibi ama yine de başarılar.

1|0
    0|0
  • Olur inşallah

1|0
    0|0
  • Gökhan töreyi almamakla büyük hata etmiş terim

1|0
    0|0
Yükleniyor...