Napıcam ben yaa tekrardan nasıl ilgilinicek benimle:(

aynı sınıftayız senenin başından beri birbirimize karşı ilgimiz var 2 dönem gelditek başına ön sırama oturdu benimle konuşmaya başladı yan dönerek oturmalar ,geç kaldığımda beni yok yazmamak için baya oyalanıyordu kendi sırasında kitabı varken arkya dönüp bizim sıradaki kitaba bakar gibi yapıp bana bakmalar falan sınıfta bir kız daha var ona akrşıda ilgisi var okızla konuşmaay başladı ön sıradan falan kalktı dha snra nolduysa bunların arası bozuldu bir gün okula gittiğimde benim sıramda oturuyodu rahatsız olma dedim o sırada yanıma erkek kankam geldi sanki onunla gezmişimde geç kalmışım gibi bir hava oldu bu masaları ittirerek kalktı gitti hiçbi derse girmedi şimdi beni görmezden geliyor dün onun ön sırasına oturdum yanımdaki kızlarla konuşuyor ben yokmuşum gibi davranıyor yüzüme bile bakmak istemiyor gözz göze gelince kaçırıyor gözlerini falan bu durum sizce ne?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşça köşeye çekip konuşucaksın orda durumu anlarsın artık seviyormu sevmiyormu

0|0
    0|0
    • sen bu çocuğun yerinde olsan niye böyle davranırsın:)

• yürüyerek gidiyo :D bugün göz göze geldik gözlerini kaçırdı sonra tekrardan baktı bende kafamı çevirdim istiklal marşındada sürekli olduğum sıraya geliyor önüme bende sıramı değiştirdim yine geldi

• kenara çekmelisin işte kantine çağır falan yalnız kalınca konusmalısın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• hoslandıgı belli. ama gerisi yok

0|0
    0|0
    • aynen bugün göz göze geldik bkmak istemedi ilk dha sonra bktı bnde hemenkafamı çevirdim istiklal marşında geldi durdugum sıraya bn diğer sıraya geçtim onada geldi nsıl itiraf etmesini sağlıcam

• gülümse yeter.

• Kıskançlık belki. Belki de önceden seni öteki kızla kıskandırmak için konuşuyordu , ya da ona da gerçekten ilgisi vardı ! İhtimaller :/

0|0
    0|0
    • Konuş onunla , başka türlü davranıyordun falan de !

• Dediğimi yap , seninle ilgiliyse zaten gelecektir :) Sıkıntı yapma , kendine güven nina :)

• hehe teşekkürler:)

• Ona onu önemsediğini hissettirmelisin önünde iki şeçenek varsa iki kişi varsa onu seçmelisin bunu görmeli böylece sana karşı tavırları değişecektir

0|0
    0|0
    • onun önünde 2 seçenek var baksamda gözlerini kaçırmaya başladı benden napıcam

• offff, puffffffffffffffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • sınıf sınıf değil aşkı memnu mübarek.

0|0
    0|0
  • ergen davranışları işte hem sende hem onda..

0|0
    0|0
  • cok uzundu okumaya usendım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ohoo daldan dala bundan hayır gelmez annem

0|0
    0|0
Yükleniyor...