#Basketbol bunu haketmiyor... Yorumlarınız neler?

#Basketbol bunu haketmiyor... Yorumlarınız neler?Özellikle basketbolda kaliteli 'KOÇLARI' kaliteli 'OYUNCULARI' izleyebildiğimiz bir lig'e sahip olmamıza rağmen saha içine sirayet eden ve basketbol ile ilgisi olmayan ve TÜRK BASKETBOLUNUN marka değerini düşüren olaylara karşı bölünüp, parçalanmamız ve el birliği ile yanlışa karşı tutum takınamamamız 'ama'lı ve fakatlı' açıklamalar getirip olayları geçiştirmeye çalışmamız kısa ve orta vadede bu koçları ve oyuncuları ligimizden uzaklaştıracaktır.
SAYGIN BİR ZEMİN YARATAMAZSAK, İNSANLAR BİZE SAYGI DUYMAZ... Bunu unutmayalım...

İngilizler nasıl çözmüş...
Demir Lady olarak bilinen Thatcher, aldırdığı önlemler ve radikal kararları ile İngiliz futboluna yeniden saygınlık kazandırdı...

IVKOVİÇ APAR TOPAR EFES'TEN GÖNDERİLDİ... (Kendi açıklaması)
Tuncay Bey’in bana gönderdiği son mesaj çok ağırdı, bu şekilde devam edemeyeceğimi söyledim. Şu an gerçekten iyi hissediyorum, inanın bana. Her şeyi denedim ama Tuncay Bey’in anlaması için en az on yıl gerekli. Tuncay Bey ve ailesi için her şeyin en iyisini diliyorum, söyleyecek başka bir şeyim yok. Sayın Başkan, benim çalışmamı herkes eleştirebilir ama sen yaptığın ile çizgiyi aştın.”
Haber*

VS... VS... (+)
#basketbol #tbl

• Katılıyorum
    50% (1)50% (3)50% (4)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    50% (1)50% (3)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Özellikle basketbolda kaliteli 'KOÇLARI' kaliteli 'OYUNCULARI' izleyebildiğimiz bir lig'e sahip olmamıza rağmen saha içine sirayet eden ve basketbol ile ilgisi olmayan ve TÜRK BASKETBOLUNUN marka değerini düşüren olaylara karşı bölünüp, parçalanmamız ve el birliği ile yanlışa karşı tutum takınamamamız 'ama'lı ve fakatlı' açıklamalar getirip olayları geçiştirmeye çalışmamız kısa ve orta vadede bu koçları ve oyuncuları ligimizden uzaklaştıracaktır. SAYGIN BİR ZEMİN YARATAMAZSAK, İNSANLAR BİZE SAYG
Özellikle basketbolda kaliteli 'KOÇLARI' kaliteli 'OYUNCULARI' izleyebildiğimiz bir lig'e sahip olmamıza rağmen saha içine sirayet eden ve basketbol ile ilgisi olmayan ve TÜRK BASKETBOLUNUN marka değerini düşüren olaylara karşı bölünüp, parçalanmamız ve el birliği ile yanlışa karşı tutum takınamamamız 'ama'lı ve fakatlı' açıklamalar getirip olayları geçiştirmeye çalışmamız kısa ve orta vadede bu koçları ve oyuncuları ligimizden uzaklaştıracaktır. SAYGIN BİR ZEMİN YARATAMAZSAK, İNSANLAR BİZE...

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Obrodovic'e tüküren şahıs gözaltına alındı.

0|1
    0|0
    • e alınsın tabi, normali bu, saha ve trübün baskısını yanlış yorumluyor bazı basketbolla uzaktan yakından ilgisi olmayan kişiler , bu kişeler kesin dışlanmalı parkelerden...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...