A milli takım kadrosu açıklandı. Ne düşünüyorsunuz?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, A Milli Takım'ın 23 kişilik EURO2016 kadrosunu resmen açıkladı.

Kadrodan Serdar Aziz, Ali Şaşal, Çağlar Söyüncü, Mahmut Tekdemir, Yasin Öztekin, Alper Potuk, Gökhan Töre ve Mevlüt Erdinç çıkarıldı.

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tam olarak bende böyle düşünüyordum. Doğru bir kadro oldu.
    Gökhan Töre cezası, Serdar Aziz ise sakatlığı dolayısıyla kadroda yer alamadılar, aksi halde zaten Fatih Hoca o ikisinden asla vazgeçmezdi.
    Ayrıca şunu söyleyim, biz ne dersek diyelim, o futbolcularla sabah akşam beraber olan ve durumlarını en iyi bilen kişi Fatih Hocadır.
    http://i.hizliresim.com/EJqmgz.jpg

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Töre nin 2 mac cezası baştan belliydi neden çağrılı. Madem Gökhan olmayacaktı o zaman Omer neden alınmadı? Alınmama sebebi olarak Töre ile aralarındaki mevzuyu söylemedi mi bu adam

0|1
    0|0
  • Neden bu kadroda Ersan gülüm anlamak mümkün değil. Mehmet Topalı Ortasahadan devşirme bir stoper yapacağına koy oraya ersanı çok mu zor bunu yapmak

0|1
    0|0
  • Olabilecek en iyi kadro. Ama maalesef stoper mevkiinde çok büyük sıkıntı var, umarım beklerimiz ile durumu idare edebiliriz

0|1
    0|0
    • Evet benimde en korktuğum bölge orası. Bir tek Hakan Balta var, Semih formsuz, Topal o bölgenin oyuncusu değil, Ahmet Çalık ise çok tecrübesiz. Yabancı sayısının 14 olması bizi çok kötü etkiledi. Büyük takımlarımızın stoperleri hep yabancı oldu maalesef

• Alper potuk kalabilirdı diğerleri doğru karar bence

0|0
    0|0
  • Defans Allaha emanet :S ve olcay var alper yok saçmalık

0|0
    0|0
  • Gokhan i cikarmasaydi iyiydi

0|1
    0|0
    • 2 maç cezası olduğu için çıkartmış, öyle olmasa çıkartmazdı çünkü Gökhan Töre onun en beğendiği futbolculardan biri

• çağlar ve töre oynamasını isterdim sakatlıkları yoksa tabi

0|1
    0|0
  • Forvet biraz sıkıntı gibi

0|0
    0|0
  • Defans hattımız sıkıntılı umarım çok sos vermeyiz

0|0
    0|0
    • Evet benimde en korktuğum bölge orası. Bir tek Hakan Balta var, Semih formsuz, Topal o bölgenin oyuncusu değil, Ahmet Çalık ise çok tecrübesiz. Yabancı sayısının 14 olması bizi çok kötü etkiledi. Büyük takımlarımızın stoperleri hep yabancı oldu maalesef :(

• Yalçın Ayhan gibi defans oyuncusu alınmadı hala aklım almıyor taş gibi adam bu sene iyi bir sezon da geçirdi Başakşehir ile.

Fatih hoca iç güdüsel olarak bence semihi aldı performansınafilan pek baktığına hiç ama hiç inanmıyorum

• Kesinlikle Yalçın bu sezonun en iyi yerli stoperiydi ama Yalçının tecrübesi çok ama milli takım tecrübesi neredeyse hiç yok. O defans blogundaki oyuncularla oynamışlığı yok.

• gökhan töre neden cıkartıldı iyi para ediyor adam izlemedim ama yetenekli demek ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...