İnşaat Sektörünün Türkiyedeki durumu

Arkadaşlar yasim 18, inşaat mühendisi veya mimar olmak istiyorum. Ama bilgi edineyim, istanbulda inşaat sektöründe calisanlar bilgi verebilirmi, durum nasil? Bu mesleklerin maaslari nasıl

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• valla 2 seneye mimar olacagım insallah :) insaaat sektörünü seviyorum. projeymiş sahaymış planmış eskizmiş.. benim ilgi alanlarım. seviyorsan iş bitmiştir. para kısmı fasa fiso. okul biter işe girersin 3 lira yuksek yaparsın 6 lira cift diploman olur bilmem kac lira... iyi bir şirkete kapak atarsın yine bilmemne lira.. bunlar hikaye. mimarlık ilgisi olup çalışana güzel. yoksa herkez aynı kefede olamaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de bekliyorum cevapları.

0|0
    0|0
  • İyi bir üniversiteye gidersen güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• işe sadece İstanbul veya türkiye olarak bakma. türk firmaları özellikle rusya türki cumhuriyetler ve arap ülkelerinde çok aktif çalışmakta. ve güzelde maaşlar alıyorlar. türkiyenin son yıllardaki gözde sektörlerinden biri inşaat sektörü. ama her sektör gibi buda ömür boyu böyle olacak değil. bir bakarsın durur bir bakarsın şahlanır. lakin sen işini iyi yapan mimar/mühendis olursan hiçbir zaman iş sıkıntısı çekmezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...