Uefa doping kurulu neden istifa etmedi?

Sabah erken saatlerinde Uefa doping kurulu Milli futbolculardan numune aldı ve kimse istifa etmedi. Hatırlıyacağınuz gibi Bjk izinsiz doping alınmış ve alanlar istifa ettirilmişdi. Şimdi neden istifa etmiyorlar bir bilgisi olan varise paylaşabilir mi.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 1998'den beridir yöneticiniz olan aziz başkan eşliğinde kaç şampiyonluğunuz var onu da söylesene? Ya da dur ben söyleyeyim :)
    Fenerbahçe'nin kazandığı toplam kupa sayısı 11, Beşiktaş'ın kazandığı toplam kupa sayısı 8. Onca şikeye rağmen gs bile sizden çok şampiyon oldu :D Hep ezik bir kulüp olarak kalacaksınız :) Saldırın hadi sağa sola. Siz çıldırdıkça biz keyif alıyoruz. Ul*n ezik gs bile Türkiye Kupası'nı aldı da koca bir sezon eliniz boş kaldı.
    AĞLAMAAAA fener AĞLAMAAAA
    @FenerliGncccc egon tatmin oldu mu? Beni istediğin kadar engelle. hadi küfret yine engelle. Çirkefliğini, karakterini yansıt. :D :D :D :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Türkiye'de sesini çıkartan takımlar kollanır. Haklı haksız fark etmez.. Yaygara koparıyorsan eğer yandaşların ortaya çıkar.. Ama Avrupa'da bağıranın dilini, beline hakim olamayanın çükünü keserler.. Adaletsiz ve fırıldaklık yapanı fark ettiklerinde baskıyla görevinden ederler..

0|0
    0|0
  • Anca klavyeden ana bacı küfredersiniz. Erkek bile değilsiniz siz.
    Zerre kadar haysiyetin, şerefin, onurun, namusun olsaydı küfretmezdin, küfredip de engellemezdin. Adam değilsiniz :)

AĞLAMAAA fener AĞLAMAAAA
    2 dakikalık 3 yıldızlı, elinde 800 bin 4 yıldızlı forma patlayan, takıma 70 milyon euro harcayıp babayı alan ezikler ordusu sizi :D :D :D

0|1
    0|0
  • Süper lig de maçtan önce hemen önce yapılan bu uygulama maçtan 2 3 gün önce yapıldı bir kere bunu düşün dün mü?

Neyse ki hepinizi Üstü üste koyup Şampiyon BEŞİKTAŞ yazdık.

0|1
    0|0
  • Türkiye liginde bugüne kadar kampı basıp numune alan gördün mü de ağlıyorsun

0|1
    0|0
    • Hakemlik yapıyorum 1 sende 3 kere alınması lazım ve evet gördüm sen neden görmemiş olabilrisin futbol bilgin maç izleme dışına çıkmadığı için olabilir mi.

• Eminmisin 2011 sezonunda Fener ceza aldı bilmiyorsun dimi gündem olmadı çünki3 ay sonra özür diledi numune değiştirdik diye numune alanlar.

• Mac öncesi alınmıştır onlar. Sadece ilk kez Beşiktaş tan idmanda numune alındı diye bütün kanallar söyledi gazeteler yazdı ama isine gelmeyince görmezsin bunları. Neden rakiplerine leke atmak yerine takımını bir hale düşüren perreirayı hiç sormuyorsun takımı rezil edip başarısız olduğu için mi

• Arkadaşım merak ediyorum da Beşiktaş'a bu denli nefret beslemenin sebebi ne?

0|1
    0|0
    • Nefret beslemiyorum adil davranılmaması zoruma gidiyor.

• Maçları seyretmedin herhalde. Sezon boyunca size karşı oynamayan ama bize sıra geldiğinde canla başla oynayan takımlara rağmen ligi şampiyon olarak tamamladık. Maçları incelersen fenerbahçe'nin nasıl oynadığını, hakemlerin fenerbahçe'ye karşı nasıl olumlu düdükler çaldığını görürsün. Herneyse istediğiniz kadar Beşiktaş'a saldırmaya devam edin. 70 milyon euro harcayıp ligi ikinci bitiren, Türkiye Kupası'nı dahi alamayan, sipariş verdiği 800bin 4 yıldızlı forma elinde kalan, Türkiye'nin 3 yıldızlık 2 dakikalık tek şampiyonu sizsiniz. :) Hadi hoşçakal. :)

• Hakemlerle 17 puan aldınız biz 7 puan iliyorsun edimi.

Yükleniyor...