Spor salonu veya evde çalışanlar nasıl motive oluyorsunuz?

Vücut olarak ektomorf tipi bir vücudum var , vücudumu biraz genişletmek için spor salonuna yazılmıştım 3 ay gittim sonra gitmedim çünkü sıkıldım siz isteğinizi nasıl koruyorsunuz? Bana tüyolar verebilir misiniz?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonunda mirror selfie yapan yari ciplak adamlarin resimlerine bak. Bende kizlara bakiyorum. Boyle bir vucut istiyorum falan diyerek oyle oluyor ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sporu yapma amacın olsun. Bir de müzikler olacak. Mesela ben dambıllarla çalışırken hans zimmer dinliyorum. Süperset yaptığım için tam odaklanma sağlıyor. İlk zamanlar ağrın olunca sevinmelisin, işe yarıyoe demek ki diyeceksin. Ertesi gün ağrıyarak spor yapacaksın. 3.4. günden sonra o ağrıları hissetmeyeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sadece hayal ediyorum nasil olacagimi

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinip birbirinizin gelişimini takip edebilir hedeflerinize ulaşma konusunda destekçi olabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • 50 cent just a lil bit aciyosun motive oluyosun dambil kaldirirken iyi oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Istek bnde var knk zatenn eskiden kiloluydum tamam mi ondan motive oliyorm benncevrwne bak fit kasli erkkelere bak motivasyonun yerine gelir

0|0
    0|0
  • Aynaya baktigimda motive oluyom

0|0
    0|0
    • bende oluyordum 3 aya kadar sonra gelişme yavaşladığı için salla gitsin dedim tekrar başlamak istiyorum ama yine bırakacam , gerçekten salona gidip vücut yapanları takdir edilmesi gereken insanlar çok sabır emek ve zaman isteyen bir iş

• You tubeden fitness motivation videolari izle marc fitt jeff seid falan

• Ya Allah diyerek

0|0
    0|0
  • Evde tembelik oluyor ayrıca beğenilme fikri beni motive ediyor :)

0|0
    0|0
  • Benim 6 ay oldu. sadece 8 kilo verebildim. genc yastaysan vucudun salmadigi icin pek onemsemeyebilirsin bende 20 li yaslarda iki defa 3 ay gidip birakmistim. sporu aliskanlik haline getirmek onemli. hangi spirdan hoslaniyorsan onu yapmalisin

0|0
    0|0
    • valla bence kilo almak istiyorum boyum 1.83 kilom 65 , omuzlarım kollarım genişlese yeter bana ama bu bile zor.

• Kimisi icin zor kilo almak. kimiside kilo veremiyor. tabi kilo almak icin bizim salondakiler ayda 500 tl ye yakin protein vs. takviyeleri icin veriyor. ilacsiz kilo almaya calisan biri var 10 ayda sadece 5 kilo almis

• İşte bende bunu demek istiyorum, hem zaman harcamam lazım hem emek hemde para lazım ki gözle görülür bir şekilde gelişebileyim, hem ek protein takviyelerinede sıcak bakmıyorum iç organlara zararlı olabilir belki Şu an olmasa bile ilerleyen zamanlarda yan etkileri ortaya çıkabilir.

• Evde cook zor. spor salonu en iyisi

0|0
    0|0
  • Kapalı mekânlarda spor olmaz. Ille açık alan olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...