Bisiklet alıp ilk günden servise veren var mı?

Bisiklet aldım bir kaç saat sonra çarptım , hem ben hem de bisiklet serviste :)))

not: bisiklete en son 4 sene once sürmüştüm.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmis olsun. Bisiklete yillar sonra tekrar baslyacakalarin hemen trafikte kullanmamasi iyi olur. Araba kullaniyor mantigiyla yollara atlayabiliyoruz. Arabalar, motorlar ve hatta yayalar bisiketler icin buyuk tehlike. Bir sure alisip, bisiklette koordinasyon ve kontrolu iyice sagladiginda kask, eldiven isik gibi ekipmanlari da tamamlayip trafikte kullanmaya baslamak en mantiklisi. Ben de gecen sene neredeyse 10 yil sonra tekrar basladim bisiklete. Artik kilometrelerce yol gidiyorum ama ilk iki ay trafikte kullanmaya kokuyordum, sahil yoluna kadar yuruyup oyle biniyordum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk ve tek bisikletimi büyükbabam almıştı, o zamanlar 8-9 yaşındaydım. Tam 4 sene kullandım, arada bir fren ve lastiklerin patlamalarını saymasak 4 sene içinde tık dememiştir.

0|0
    0|0
  • aldıktan bir sene sonra bodrumdan çalmış şerefsizler

0|0
    0|0
  • çarpmadın sen çarpıldın.. namazlarını zikirlerini aksatma bundan sonra..

0|0
    0|0
  • o ne ya :D ben aldım 1 sene sonra iç lastiği patladı değiştirdim başkada bişeyi olmadı :D

0|0
    0|0
  • renault mu volkswagen mi bisikletin.

0|0
    0|0
  • Yeni hesap açtım, bunu kapatacam. Ekle beni

link

sen lazımsın.. acil konuşacaz.. önemli

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• geçmiş olsun ikinize de :)bisikletn servise gittiğini ilk defa duydum ..pahalı bir şeydi herhalde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...