Kapat

Ve Obrodovic'e tüküren şahıs görüntülerle tespit edildi?

Gs taraftarı ayran dedi biz tükürük dedik ve aynı takımdaşı resmen arkadaşını sattı çektiği videoda herşey ortada. Peki isim paylaşmıyacağım burada gündemi takip eden varsa biliyordur bu adama ne ceza verilmeli.

• Ömür boyu maçlara giremesin.
    A seç
  • Ceza gerekmez bence.
    B seç
  • Gsliyim ama bunlar adımızı kirletiyor ağır ceza şart.
    C seç
  • Tükürük değil ayran o ayran.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• allah cezasını versin böylelerinin bir kova taraftar tükürüğüne sokun kafasını boğulma limitine kadarda çıkarmayın hatta kitleyin bir odaya susadıkça tükürük içirin ve maçtan çıkınca çıkardığınız kıyafatleri o odaya bırakın

0|0
    0|0
    • Adamın görüntüleri çıkdı formasında ismi yazıyor ben gitmedim işteydim diye yalan atıyor şimdide senin ismini kim yazdırdı ozaman diyorlr.

• Vay be helal olsun :D

• Sağolasın kardeşlik 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Az bile yapmış keşke en balgamlısından atsaydı.

0|0
    0|0
    • Gerçek n ickim yok ki ver numaranı erkeksen konuşalım buluşalım ha erkek değilim diyorsan klavye erkekliğine devam diyorsan cvp bile vermem muhattabım olamazsın.

• Ya oğlum harbiden baban keşke bim condomu kullanmasaymış da sen olmasaymışsın içinde patlamış kesin.

• Yok biz seni yaparken bimden alınanla idare edip biraz damlattık sen dünyaya geldin. Ulan adamın yazdığı görüşe bak müdahale yok :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gs liyim niye diyelim bu bir insan sadece gs taraftarının içinden çıktı diye bunu gs ye mal edilemez. yarın fb li bir taraftar çıkıp bir şey yapsa fb li taraftar şöyle yaptı demek de yanlış. sadece taraftar diyelim. ömür boyu maçlara gelmesin

0|0
    0|0
  • Agiz ceza sart not; gsliyim

0|0
    0|0
    • Adam birde yalan atıyor ben değil diye. Ulan senin ismin yazılı formayı km giydi.

• Buna utanmadan ayran diyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...