Bench press te?

Bench presste çok düsük agirliklari zar zor kaldiriyorum bakiyorum benim yaşimdakiler 15 17.5 kaldiriyolar ben 3 aydir gitmeme ragmrn 7.5 zar zor 1 kg daha koysan hic kalidramam o kadr neden bu kollarim falan şişti ama ğöğüslerim hala şişmedi çok guzel şekillendi gögüslerim ama şişmiyor neden acaba?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• göğüs çalışmak kolay değildir, yanlış yaparsan göğüs değil arka kol, ön omuz çalışırsın.

Yüksek ağırlık girebilmek body için marifet değildir aslında, önemli olan 8-12 tekrar arasında tükenmen gerekmesidir.

Güç antremanı ayıdır, daha yüksek ağırlıklara girebilmek için bir süre 5*5 çalışıp güç artırman gerekir. 5 tekrarlı kilolarla bir süre vakit harcayıp güçlenip onları 8-12 tekrar şekline çevirirsin hipertrofi yani kas büyümesi gerçekleşir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Makine kullan. Mesela sana fazla gelen agirligi serbest sekilde degil makinede basmaya calis bikac tekrardan snra bunyen alisir. Kendini zorlamadan yapamazsin

0|0
    0|0
  • Sen bosver makinerlerde calis serbest agirlik sana gore degil

0|0
    0|0
  • Göğüs en zor kas grubudur o yüzden. Sen onlara bakma sen hangisinde zorlanıyor ve kaslarının yırtıldığını hissediyorsan o ağırlıklıkta devam.

0|0
    0|0
  • Belki duzenli beslenmiyorsundur...
    Suanlik serbest agirlikla calis gogus hareketlerini.
    Dumbell bench press calisabilirsin serbest agirlikla ya da şınav cek etkisini farkedersin

0|0
    0|0
  • Triceps lerin zayıf

0|0
    0|0
  • Yanlis idman+ dinlenmeme+zorlamama

0|0
    0|0
  • Kas öyle hemen olan bişey diğer çok yavas olur kalori hesabı yap kalorinden faZla al sporunu yap 4 ay düzenli çıkar 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...