Yarın 23 Nisan, yitirdiğiniz çocukluğunuza ne söylemek isterdiniz?

Çocukluğunuza bir mesaj yazacak olsanız, (hatta üşenmeyin yazın) ne yazardınız?

Benim mesajım;

"Özledim seni çocuk, beni ben yaptığın için sana minnettarım..."

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Çocukluğum... Hiç büyümeyeceksin sanıyordun, bak nasıl da büyüdüm birden. Ama sen hiç büyüme içimde, hep aynı kal. Büyümek güzel bir şey değilmiş anladım. Özür dilerim senden değerini bilemediğim için ve seninle geçen vakitlerimi hoyratça kullandığım için. Hala seviliyor ve özleniyorsun...

1|1
    0|0
  • Huzuriçinde yatsın

0|2
    0|0
  • "Biliyorum bazen çok üzüldün ve bunun için ben de üzgünüm. Ama yine de her gün kötü geçmedi, biz bir şekilde yetiniyorduk birbirimizle öyle değil mi? Her zaman kalbimdesin ve ara ara ziyaretime de geliyorsun zaten. Umarım seni bıraktığım yerde mutlusundur."

0|1
    0|0
  • Çocukluğumu o kadar çok özledimki keşke yine çocuk olsaydım da şimdiki yalanlardan uzak habersiz şekilde sadece düşünce kanayan yaralarım için ağlasaydım...

0|1
    0|0
  • bazı satıcılar dogrusu, cok kandırıkcı oluyor.

bakınca elma sekerine, insanın canı ceker.

oysa içi çürük elma, dışı boyalı şeker. (alıntıdır)

gözünü kocaman acman, kandırılmaman dileğiyle çoçuk. (imza; karınca)

0|1
    0|0
    • Bizim leblebi tozlarımız vardı, kırmızı ayakkabılarımız... Bayram harçlıklarımız, bilyelerimiz, yastığımızın altına sakladığımız şekerlerimiz...

• Temiz, yalandan, riyadan uzak sevgi dolu dünyanı özledim..

0|1
    0|0
  • Sana gelmeme az kaldı.

0|1
    0|0
  • Ben hala çocuğum ki :( bu arada verdim 5*

0|1
    0|0
  • :)

çocukluğuma değil ama hayata bir şey söylemek istiyorum !

benden çocukluğumu aldın ama ben şimdi daha fazla eğleniyorum.

ve bir elimi yumruk yapıp öne çıkardığım sol kalçamı üstüne koyum.. diğer yumruk yapılmış elimle üstüne vurarak, :):) ve kıvırtarak :P

ÇATLADA PATLA ÇATLADA PATLA :P

diyorum :)

0|0
    0|0
  • cocukluğum annem ve babamın kavgalı yuznden yarım eksik kaldı o yuzden hala bir tarafm hep cocuk

0|1
    0|0
  • ''23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın Kutlu Olsun :))''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olum neden bu kadar çabuk bıraktın beni? neden bu kadar kolay pes ettin? ama sende haklısın bilemedim ki değerini.. bilseydim yılların getirdiği büyük sorumlulukları ve omuzlarıma yüklediği şeyleri, asıl ben bırakmazdım seni..

1|1
    0|0
  • Bugun 23 Nisan neşe doluyor diyip baya neşelenirdik ayrıca hava daha sıcak olurdu baharı hissederdik

0|1
    0|0
  • link ben yazmıyım cemcim benim yerime yazmış yazacağını

0|1
    0|0
  • Yer degişelim mi :( :)

0|1
    0|0
  • Konu güzel. Burayı editleyeceğim ama önce şu Tezi bitireyim. zira söyleyecek çok şeyim var :)

0|1
    0|0
  • Hayal ettigin herşey gerçege dönüştü, başardın!.

0|1
    0|0
Yükleniyor...