Planche egzersizleri deneyen var mi?

İçinizde planche egzersizleri deneyen ve bu konuda kendisini ilerletmiş olan var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• videoyu izledim çoğunu rahatlıkla evde yapıyorum ama düzenli yapmıyorum...

0|0
    0|0
    • sporcu degilsen ve extreme planche yi duzgun yapabiliyorsan tebrik ederim ya da sen farkli videolari izledin

• geç kaldım ama gidip bir konuşmada fayda var daha değişik antreman programı verebilir...

• evet planche olmasa bile yine de spora basla :) hayatin vazgecilmezidir

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne olduguna baktim bilmiyordum, ilginc bir sey.Bunlari yapmak icin saglam kondusyon sart. Enteresan bir egzersiz cesidiymis.

0|0
    0|0
    • zaten baslangic icin bile genel kondisyon duzeyinde ileri olman gerekiyor, bu gunlerde extreme planche programina basladim daha once deneyen varsa sonuclarini ogrenmek istiyordum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece hayranlıkla seyrederim ben :))

0|0
    0|0
  • abi normal spor yapan kaç kişi var ki bunu yapan bir elin parmaklarını geçmez oda burda gezmez sanırım

0|0
    0|0
    • denedim yine sormayi :) bir kac spor forumunda sordum onlar da adamlar anca steroid alip sisenler olduklarindan planche nin p sini bilmiyorlar

• Tek spor yapıyorum bodybuilding . Dediğini hiç duymadım. Bence sporun her türlüsü güzeldir.

0|0
    0|0
    • ek takviye kullaniyor musun peki?

• Bilmiyorum Ama kondisyon konusunda birçok kişiye taş çıkarabilcek derecede iyi olduğumu düşünüyorum. Normal tempoda 12 km koştuğumu hatırlıyorum. Ama bu benim genetik yapımada bağlı tabiki. Ama ben daha kullandığım kürlerin zararlarını görmedim. Umarım görmemde

• umarim gormezsin :)

• denemiştim zamanında ama bıraktım

0|0
    0|0
Yükleniyor...