Fenerbahçe, Galatasarayı alkışlar mı?

Liglerin bitmesine 4 hafta kaldı ve Galatasaray 7 puan farkla lider, eğer 33.hafta Kadıköye şampiyon olarak giderse sizce Fenerbahçeli futbolcu ve taraftarlar Galatasarayı alkışlar mı?

Not:2007 senesinin misillemesi olacak diyen arkadaşlara hatırlatırım; o maçta yapılanlar ligin ilk yarısındaki maçta Kadıköyde Geretsin başının yarılmasına ve Mondragona atılan ses bombasına tepkiydi, Fenerbahçe şampiyon olduğu için yapılmadı...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• alkışlamak yerine yabancı madde atacaklarını hepimiz biliyoruz :)

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• sanmıyorum ::))) sence alkıslarlarmı:))

0|1
    0|1
  • Geçen sene yaptıklarını gördük.. alkışlamak her yiğidin harcı değildir bu sene daha kötüsü olabilir.

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe nin başında Yıldırım oldukça Fenerbahçe hiçbir zaman centilmen olmayacak.

0|2
    0|0
  • Asiller yapar,çoğu yapmaz.

1|2
    0|0
  • Alkışlamasalar da olur onları takan kim.

0|2
    0|0
  • Batar fenerlilere alkışlamazlar onlar :D

0|2
    0|0
  • Hayır kesinlikle hiç bir şekilde alkışlamazlar...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sence alkışlar mı :) ışıkları kapatan karanlıkta kupa töreni yaptıracak kadar antipatik davranan bir takımdan alkış beklemek boşa beklemektir :) taş filan atmasınlar oyuncularımıza o da yeter bize.

0|2
    0|0
    • stadı yaksınlar ya, çok eğlenceli oluyor :D

• diyosun ki stadı yakıp romantik bir kupa töreni hazırladıkları için ışıkları kapadılar :) tamamen centilmenlik :)) yaksınlar bize göre hava hoş :)

• Bunun fenerle galatasarayla veya başka takım taraftarıyla alakası yok.Centilmen olan alkışlar.Ben fenerliyim Alkışlarım.

0|2
    0|0
  • Biz yaptık mı yapmadık onlar yapar mı bilmem ama ben Galatasarayımın birgün yapmasını isterim eminim iki takım arasında bir bağ oluşacaktır :)

0|1
    0|1
  • gs şampiyonluğu çokta fifi yani :))

0|1
    0|1
  • alkışlamalarına gerek yok zaten öyle bir erdemde bulunmazlar...ama her türlü yencez onları orda o ayrı :D

0|1
    0|0
  • adamlar meşgul olacaklar o sırada. koca stadı yakmak kolay değil.

1|2
    0|1
  • adamlar biz ali samiyene çıktıgımızda mecidiyeköyü göl ettiler stadı yaktılar çevik kuvvetin gözü kulagını kör ettiler şimdi alkışlarmısınız diyolar iyimisin sen ?

0|1
    1|3
    • oraya not yazdım, bunları söylemeyin diye ama okuma huyun yok sanırım?

• alkışlamasın bence çünkü schalkeyi ya da reali meşalellerle krşılasaydı alkışlasın derdim.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...