Basketbol Fedarasyonun Utanç Verici Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Göreve geldiklerinden beri Fenere çalışan utanmaz Fedarasyon Galatasaraya 2 maç seyircisiz oynama cezasi verdi. Bundan 2 sene önce daha agir olaylara Fedarasyon Fenere sadece 25 bin ceza vermişti

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Sizin para cezasini ödeyemeyeceğinizi bildiği için seyircisiz cevap verdiler :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen cifte standart fb yapinca hatta daha agirlarini ceza yok hadi Galatasarayida gec x takimlardan biri yaptiginda tak ceza futbolda olsun baskette olsun federasyon fenerasyonluktan ne zaman vazgececek merak konusu. Kimse yanlis anlamasin olaylar gercekten cirkindi ama standardi olmali fb daha agirlarini yapti ceza verilmedi.

0|0
    0|0
    • Bu yıl 38 puan hakemlerle alıp ligi 6. bitirmenizi sağlıyan Federasyon kimdi.

• @FenerliGncccc soran arkadas yapti gorudu ben degil :) bu arada poldinin pozizyonu ofsayt olmadigini sende biliyorsun butun yorumcularda soyledi zaten.

• pierro açıkladı eski hakemler ofsayt dedi bir kişi ofsayt demedi diyebilir misin o pozisyona. Senmi diyorsun sadece.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla iki tarafa zamanında eşit olmayan kararlar verilmiştir verilmemiştir ayrı bir tartışma konusu bu. Ama son verilen kararı bir gs taraftarı olarak destekliyorum. Yahu ben tv başında utandım izlerken siz utanmadınız mı? Utanç verici olan karar değil, üzgünüm. O gün Apdi İpekçide yaşananlardır...

0|0
    0|0
  • Tarafsız bir gözle sahaya yabancı cisim atmak utanç verici bir davranış değil mi? Eee suç teşkili var ki ortada saha kapatılıyor. Haa su da ayrı konu bu iki takım hangi platformda maç yaparlarsa yapsınlar hepsi seyircisiz olmalı bu kadar cirke iki taraftar grubu Yunanistanta bile yok

0|0
    0|0
  • o kadar olaydan sonra madalya mı takacaklardı size.. bu ne yüzsüzlük..

0|0
    0|0
    • şike yaparken yanlarındamıydı hırt.. her boku yapacaksanız. gücünüz ne kuvvetiniz ne fenerbahçemiyi eleyeceksiniz.. haddinizi bilin...

• Esas sen haddini bil ya 3 yildizlisi şeref haysiyet hicbirsey yok ulan sizde daha soruya bile cevap vermeyorsun korkak hadi git şimdi yorumumu şikayet et yoksa canin fena acir rezil oldun☺

• Cok iyi oldu cok guzel oldu :D

0|0
    0|0
  • Utanç verici mi Obro ya tükürdünüz be taş attınız insanların kafasını yardınız.

0|0
    0|0
    • Bu yıl 38 puan hakemlerle alıp ligi 6. bitirmenizi sağlıyan Federasyon kimdi.

• Tabi canım herkez ofsyat dedi pierro ofsayt dedi sence ofsayt değil anan seni bayramda mı doğurdu sorsan bir merak ettim.

• Lig Tvnin pierosunu iplemiyorum Kadikoydeki maç hakkında ne düşünüyorsun Piero tekmelere ne demiş acaba

• Fenerasyon görevde

0|0
    0|0
Yükleniyor...