Spor yaparken sac dokulmesi?

spor yaparken ya da spora başladıktan sonra sacı dokulen var mı bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa rica etsem yorum yapabilirmim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sac dokulmesinin asil nedenlerinden bir tanesi duzensiz beslenme aliskanligi sporda kaybettiginiz enerjiyi geri tamamlamada sorun yasiyorsaniz belki ondan olabilir.

0|0
    0|0
    • Aslında normal sekilde besleniyorum her zmn ki gibi ama bu spora başladıgımdan beri dokulmeye başladı protein tozu dokermi sizce?

• Rics ederim iyi geceler. Gecmis olsun umarim kotu degildir.

• Sizede iyi geceler cok sagolun tekrardan

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla testosteron dökebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporla alakası yok yeterlı beslenıyormusunuz?

0|0
    0|0
    • Evet besleniyorum ama protein tozu sizce döker mi sacı?

• Yok buyrun merak ettıgınız konuda yardımcı olmaya çalışırım

• kusura bakmayın siz bni yanlış anladınız daha sonra aklıma bir şey takılırsa sorarım diye demiştim yorumlarınız için teşekkür ederim cok sagolun

Erkekler Ne Diyor 3

• Sende bu durumdan mağdursun sanırım... Spor yaptıkca erkek vücudu testosteron salgılıyor. Testosteron saç diplerinde ki koruyucu katmanı yok ediyor. Bunun sonucu saçların dökülüyor evet... Spor saç döker.

0|0
    0|0
    • Peki bunun cozumı varmıdır?

• Korucuyu çözümler var... Doğal yöntemi sarımsağı, zeytinyağını, yumurta akını birbirine karıştırıp saçına sürüyosun.. O etkilidir..

• Sanmıyorum olacağını beeinine dikkat et

0|0
    0|0
  • her gün duş alıyosunuzdur saçınız yağlanıp saç köklerini beslemiyordur bu durumdan dökülebiliyo olabilir Aldığınız takviyelerdende kaynaklanıyo olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...