Siz ne düşünürdünüz ??

bir kız bir erkeğe hoslandığını söylese ve erkek te hep kıza mesaj atsa ne düşünürdünüz ? fakat daha çıkma teklifi etmemis .

Güncellemeler:
bu arada cikma teklifi etmemis derken erkekten bahsediyorum

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Biz erkekler hoşlandığımiz kıza kafayı takariz başkası kalmasın diyede sürekli rahatsız ederiz

1|0
    0|0
    • ama ne bir cep telefonu numaramı istedi ne de cıkma teklifi vb...

• Git Sen birinden bul ara faceden sürekli mesajlas sürekli bakışın biz erkekler kızları sever ama zor aciliriz

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşey teklif ten mi ibaret? İlla çıkalım mı demesi gerekiyor? Sen itiraf etmişsin oda sana yazmaya başlamış tanışma safhası işte. Ben hiçbir ilişkimde kimseye teklifte bulunmadım spontane gelişşti ve karşı taraf senin gibi açıldı sonra sohbet konuşma derken ilişki içinde bulduk kendimizi. Çok mu zor biz ne yapıyoruz şuan neyiz bu arkadaşlığın adı var mı diye sormak? Büyüyün biraz yaaa

0|0
    0|0
  • Oğlan bağlanmış yakında devamı gelir

1|0
    0|0
  • Erkeğinde olumlu baktığı düşünülür . Ama emin olmadan , kendinizi kaptırmayın . Cepte olayına girmeyin :) Bu arada çıkma teklifi bir bayan etmemeli :)

0|0
    0|0
  • cepte sin :D

0|0
    1|0
  • erkekte hoşlanıyor.Utangaç mı?

0|0
    0|0
    • evet okulda gelip hic konusmuyor

• ilk adimi zaten ben atyim gittim onu arkadaslarinin yanindan alip naber iyi sen falan filan derke n senden hoslaniyorum tamam ? gorusuruz iyi dersler dedim . daha ne adimi kaldi ?

• Şöyle söyleyim.Aynı şekilde lise 1 de bana da çok aşık olduğum kız seni seviyorum demişti ve sıraya kalp çizip içine isimlerimizi yazmıştı gözümün önünde.Bense saf olduğumdan ve utangaçlığımdan cevap verememiştim.Bu yüzden çocuğun yanına git ve seni seviyorum ve sana aşığım ama sen utangaçsın de.Bu sevdiğin çocuğu değiştirecektir.

• yakında edecek

0|0
    0|0
  • Erkek de hoşlanıyor ya da kızla oynuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...