Geçen yıl Gs maça çıkmadı bu yılda çıkar mı?

Geçen yıl maça çıkmadı bu yıl da seyircisiz oynanıcak maç Gs maça çıkar mı korkar mı yine.

• Korkakr çıkmaz.
    33% (1)40% (4)38% (5)Oy Ver
  • Çıkar maça.
    33% (1)20% (2)23% (3)Oy Ver
  • Gsliyim ama çıkmaz.
    34% (1)10% (1)15% (2)Oy Ver
  • Yok böyle birşey sallama.
    0% (0)30% (3)24% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle yapılan büyük saygısızlık. Yurtdışında da birbirinden nefret eden hatta rakibinin karşısında bir başka ülkenin takımını destekleyen taraftarlar var ama onların mantıklı sebepleri de var ; mezhep, sosyo-ekonomik, etnik köken vs. farklılıkları gibi temelde renkleri dışında hiçbir ayrı noktası bulunmayan iki kulüp taraftarının bu derece düşmanca davrandığı başka bir örneğe yeryüzünde rastlayamazsınız. Bir Fenerbahçeli olarak kendi taraftarlarımızı da ayrı tutmuyorum. Bence iki taraf ta kendine gelip sakinleşene kadar karşılaşmamaları gerekiyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu cifte standart ne kadar surecek merak ediyorum gerek futbolda gerek basketbolda fenerasyon devam ediyo fb daha agirlarini yapti ceza almadi saha kapatma cezasi bu nedir cifte standart.

0|0
    0|0
  • maça çıkar gs, maça çıkmadıkları sezon ünal aysal ın hatasından çıkmadılar, kendi basktebol şubesi bile bu kararın yanlış olduğunun farkındaydı... çıkmama karaı gibi bir şeylin gündemlerinde oldugunu sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Sizden kim niye korksun lan, hangi takım korkuyor diye maça çıkmaz. orada bir duruş bir tepki vardı bunu da kolay kolay hiç bir takım yapamaz. o kadar önemli bir maça çıkmayacak kadar yürekli denir korkak denmez.

0|0
    0|0
  • Bu yıl çıkar

0|0
    0|0
  • çıkma kararı aldılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...