Kuzenimin saçmalıklarına bakabilir misiniz?

Olayı kısaca özetleyeyim bu kız ergenlikten nasibini fazlasıyla almış ergenliğini doruklarında yaşayan bir kız...Neyse bu fake hesaplar açıp arkadaşları, sevgilisi ve kendini işletiyor diyebiliriz. yani hesapları açıp en iyi arkadaşım dediği kişileri kandırıyor hadi onları geçtim sevgilisini.

Normal bir insanın bunları yapması gerçekten garip olurdu. Yazık günah ya insanları ne diye kandırırsın ki sen yalancının mumu yatsıya kadar demişler sen bir daha o insanların yüzüne nasıl bakarsın 15 kadar fake hesabı var. Kaybedilen zamana yazık. Bu vicdan azabıyla nasıl yaşadığı da bilinmez... her neyse benim bir arkadaşım var bunun facesini ve fake hesaplarını ona patlattırsam nasıl olur yoksa kızla mı konuşayım yapmasın böyle aptallıklar...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• cep telefonunu ele gecir. telefon rehberinde kendi adini MIT olarak degistir. mesaj at sonra. fake hesaplarinizin terorist gruplarla baglantisi tespit edilmistir takip altindasiniz yaz.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fake hesaplarla ne yapıyor ki ?

1|0
    0|0
  • Sende bir fake hesap aç ve kuzeninin fake hesaplarından onu korkut belki akılanır

1|0
    0|0
  • Böyle şeyler yapması kendisine sorsan büyük bir başarı ve onu yüceltiyor(kendince)

Yani sanal psikolojisi hakim...

Bu tür kişilerden herşey beklenir, pek güvenilmez :)

0|0
    0|0
  • Bence bir arkadaşına o kızın azını burnunu patlattır daha çok işe yarar

0|0
    0|0
  • konus bence. anlat ona mantıksızlıgını.

0|0
    0|0
  • sen kuzeninin bu deli dolu hallerini çekemiyor kıskanıyorsun

eaaa

kuzeninden rica etsen benide işletir mi

face hesabımı mı vereyim skype yi mi

0|0
    0|0
    • insanları kandırıyor onlara yalan söyleyip kendini popülermiş gibi gösteriyor...sence bu kıskanılır mı ben kıskanmam.

• şekerim

ben seninle değil kuzeninle konuşmak istiyorum

o daha eğlenceli bir tip gibime geldi

skype mi versem iletir misin kendisine

• bırak allahından bulsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fake hesabini actigi kisi mahkemeye bildirmis seni falan de korkar birakir

1|0
    0|0
  • patklattır sil onun kafasından onları silmek kolay değil