Yeni tanıştığınız birinin veya sevgilinzin anne/babasının ayrı olduğunu öğrenirseniz..!

Yeni tanıştığı birinin veya sevgilinizin.. anne/babası ayrı olduğunu öğrenirseniz ...!O kişi hakkında olumsuz düşünürmüsünüz kndi açınızdan..İlerde mesela ? Bizde ayrılırız gibi olumsuz düşünceler düşünürmüsünüz...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• benim annem babam ayrı sevgilim öğrendiğinde de beni daha çok sevdi daha çok ilgi göstermeye başladı ne düşündü tam bilemem ama

0|1
    0|0
    • Duygulandım Valla :( Bnmde bu soru kaç günüdr kafamdaydı düşündürüodu insanları olumusuz etkilermi die gerçekten etkilemezmiş Saol yorumun için.. :(

• Rica ederim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 6

• anne babası ayrılmışsa o çocuk ayırmadı ya.ne kötü düşüncem.aksine daha çok aile özlemi çekeceği için daha çok sadık olma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • sevgilimin annesi babası ayrı olsa ımmmss saygısız büyümüşse evet sorun olabilir ama kendini yetiştirmiş saygıyı sevgiyi bilen biriyse no problem bir de annesi benle yaşamıcaksa daha bir güzel olur.

anasını evlendirirm önce.

0|0
    0|0
  • Ben dusunmezdim cunku annesiz veya babasiz buyuyen biri ayriligin ne kadar kotu birsey oldugunu bilir, yani evliligi surdurmek icin daha cok cabalarlar diye dusuniyorum :))

0|1
    0|0
  • olumsuz tabıkı düşünmem neden duşuneyım kı kımse ayrılmak ıçın evlenmıyor herşey bizim için onlar ayrıldı diye sizinde ayrılacak olmanız saçma olur

1|0
    0|0
  • benmki ayrı söylemeye çekiniyorum bazen ama söylemek zorundasın yani ne düşünürse düşünsün bu benim seçimim değil

1|0
    0|0
    • Doğru Nede olsa biz ayrıl demedik..Ama kızın ailesi iyi benim ailemden kat kat daha iyi Allah ayırmasın.. :( Bir gün bilecek Aslında söleyipte kndimi acındırmak istemiom..Bi yandan

• herşey insanlar için düşünmeeem.. kimse ayrılmak için evlenmiyor nede olsa :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Düşünmem onunla ne ilgisi var derim.

0|0
    0|0
  • hayır olumsuz düşünmem daha cok sevgiye ihtiyaç var diyip sıkı sıkı sarılırım.

0|0
    0|0
  • yo ne alakası var kusura bakmada annesini babasını insan dogarken secemiyo .

0|0
    0|0
  • aklıma dahi gelmez böyle bişey.

0|0
    0|0
  • Hayır olumsuz düşünmem.

0|0
    0|0
  • hayır düşünmem onunla ne ilgilisi var derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...