Basit spor hareketi önerisi?

çok zaman almayacak spor hareketleri yapmak istiyorum her gün 2dk yürüyüş yapıyorum koşu bandında bide bazı hareketler yapıyım diyorum az az işe yarar belki var mı bildiğiniz bir şeyler? mekik çekemiyorum belim ağrıyor onun dışınd anapabilirim göbek ve bacak eritmek göğüs dikleştirmek için vs evde yapabileicğim spor hareketleri

Güncellemeler:
20 dakika yürüyüş olcak orası :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 dakika ise yaramaz gunluk. en az 30 dkka yuru

1|0
    0|0
    • 20 dk zatten yanlış yazdım 2 dakika ne :D bazen 30 da yapıyorum ama genelde 20 yani 30 da yaparım yani

• İlk yarim saaten sonra yag yakarsin ona gore calis

Erkekler Ne Diyor 7

• Squat

1|0
    0|0
    • bazıalrı bacağı kalınlaştırıyor diyor sonuçta kas yapmaya yarar yani kalınlaştırır heralde

• Sırt ustu uzan ve ıkı ayağının topugunu bırlestir yerden 1 karış kaldır eller ensede karın kasları acıyana kadar 3 set her gun yap göbek kalmaz süper karın kası oluyor

1|0
    0|0
  • Kosuyu 30-45 arasi yap. squat yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Malesef yok oyle bisey. ayrica sen spor faln yapmiyosn sn

1|0
    0|0
    • biliyorum da boş boş durucağıma bir iki şey yapııym en azından diyorum oturcağıma terleirm en azındnan iyi gelir dye düşünüyorum çopk bir faydası olmaz heralde ama hiç yoktan , y, d, r yaz gelse duzgun yaparım ama şu an vaktim yok

• hangi hareketleri yapmalıyım peki?

• Mekik ve cesitlerini yap bence. youtubeden izleyebilirsn. cok faydasini goruceksin.20 dk yuruyusu kosuya cevirmelisn. onun haricinde alirsan 2 -5 kg arasi dambil al cift oda isini gorucektir

• Hahha 2 dk yuruyus guldurdun cip

0|0
    0|0
  • dips

0|0
    0|0
  • 2dk yürüyüşmü kapıyı kapat ve çık dışarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...