Mesela aşıksınız ama o kızdan daha güzeli çıktı karşınıza

mesela aşıksınız ama o kızdan daha güzeli daha boylu poslusu çıktı ve size teklif etti cevabınız ne olurdu?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Onu kuma alırım. Beraber kale yaparız sonra onu kuma gömerim.Sonra istiklal marşını okur dağılırz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• bana teklif edecek ortamı bile oluşmadan bozarım ama diyelim kazara oldu pat diye söyledi

derim kusura bakma ben başkasını seviyorum diye

sonradan salça olmasın beni unutsun rahat edeyim diye de başka birini ayarlayabilirim diye teklifte bulunabilirim kızlar genelde reddedildiklerinde yüzsüz oluyolar 1 hafta sonra bidaha soruyolar genelde çünkü

1|0
    0|0
  • teklif edince önce kabul eder onu orda mutlu ederdim.

Buluşmak isdeyınce ona sıktıır cekerdım

yaşasın kötülük :)

0|0
    0|1
  • Sevgilim var derdim. Kızlar öyle birşey demez anında ihanet ederler sevgililerine ama erkekler sadıktır. En azından ben öyleyim. Ama elin kirmançisinin abazanlığını giderdin giderdin yoksa takar boynuzu tabi :D

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmem ve kabul etmezdim

Açıkçası görüşmezdim bir daha onunla

( Terkedileceğimi bile bile gene kabul etmezdim o boylu poslu güzeli)

0|0
    0|0
  • evet olurdu

iki kız güzel olur

0|0
    0|0
  • ilgisine teşekkür ederdim. ilişkim olduğunu söylerdim. aşık olmasam dahi bunu yapardım.

0|0
    0|0
    • kesin

• kaçırmazdın bnce

• ön yargı.. kötü bir şeydir bence. ben ilişkim varken sevmesem bile ilişkimin olduğu kişiyi dünya güzeli biri dahi gelse başka bir kız için bırakmam. bana yapılmasını istemediğim şeyleri başka birine yapamam. aşık olduğumda ise zaten gözüm kimseyi görmüyor. aşırı sadık biriyim ben.

• Soru öyle bir şekilde sorulmuş ki, sanki zorla daha güzeline git der gibi : )

0|0
    0|0
  • Saat kaçta nerde :)

0|0
    0|0
  • isterse adriana lima olsun ben yinede aşık oldğum sevdiğim insandan başkasını istemezdim. cevabım hayır olurdu.

0|0
    0|0
  • Aşık olanın gözü kördür.Sevdiğinden başkasını görmez.

0|0
    0|0
  • aşıksam benim için dünyanın en güzeli odur kusursuzdur.

0|0
    0|0
    • diyosun

• kesinlikle zaten söyle birşey vardır . eger sevdigin kızın sivilcesi batıyosa artık gözüne merhaba de artık aşık deiglsin.

• :))

• Pantera'dan Fucking Hustle'ı armağan ederdim ona.. veya Rise da olabilir.. Diyo ya hani Phil Anselmo böyle geriden geriden "Fuuck Youu!" diye :D Hah o şarkının o kısmını armağan edebilirdim

0|0
    0|0
  • 1. erkek = aşıksa zaten angelina coli gelse de güzel görmez sevgilim var der( ama aşıksa, öyle takılmalık değil)

2. kız = ne olursa olsun yedekte bulundurmak için açık kapı bırakır ( kızların geninde var garanticilik, yapacak bişe yok )

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kızı tanıdıkdan sonra diğer kızların cenazesini kılarım :D gözüm kimseyi görmez yani

0|0
    0|0
  • zor bir soru :)) ama ben bırakmazdım tabi iyiysek

0|1
    0|0
  • Bişey hissetmediğim kişiyide kabul etmem doğal olarak .

0|0
    0|0
  • gönül kimi severse en güzel odur diğer güzellikleri göz görmez. :)

0|0
    0|0
  • bende onu göklere terfi ettirirdim :DD

0|0
    0|0
  • hadi ulen derim işine işine yeri ağam yeri

0|0
    0|0
    • tabiii kesinnn

• bunun altında bişeymi yatıyor banamı öyle geldi. herkesi bir kefeye koyma .kimin ne oldugunu ne bileceksin sen. güzel soru sormuşsun ve bana yakışan şekilde cevapladım eger seversem degil dünyanın en güzeli cıksa onun bir bakışına degişirmiyim .

• başına böyle bir olay mı geldi

0|0
    0|0
  • gözüm pek görmez benim cidden

0|0
    0|0
    • cümle güzelde pek kelimesi kaçarmııı havası verıyor

• Güzel bir cevabım var da, bugün pek eksi yiyesim yok.

0|0
    0|0
  • onu bırakır digerini alırdım

0|0
    0|0
  • ikisinide idare ederim

___

diyeceğimimi sandın tabiki teklifi reddederim :)

0|0
    0|0
    • bence 1 . söylediğin

• kıyamam ya:)

• dalgamı geçtin :(

Kızlar Ne Diyor 3

• mesela aşıklar ve daha güzel kız bu adamın aşık olduğunu bile bile yavşıyo bu adama..

buadam ikisinide idare etmekde haklı anasını satim.

0|0
    0|0
  • kesin daha guzelini alir :D okadarda eminm iste flsjflskj

0|0
    0|0
  • soru o kadar saçma ki

aşıksınız ama başkasına gidermisiniz diyorsun

bence canım sen o boylu poslu güzel, sen o adama teklif etme hiç

aşıksa zaten kabul etmez...

Adı üstünde AŞıkk

0|0
    1|0
    • daha güzelse fizik vss

• ya kardeşim o zaman adam evlenince daha güzelini bulursa seni bırakır. bu olay böyle senin düşündüügn gibi degildir. o zaman en son güzele kadar yolu var bu adamın. senden güzeli cıkınca ne olucak, seni bırakıp onamı gidicek. zaten bir adama çıkma teklifi etmek dogru degil, bu görev ona düşer. eksi vermen gerçegi degiştirmez.

• eksiyi ben vermedim walla

Yükleniyor...