Kaslı fakat güçsüz bir sevgiliniz olsa tutumunuz ne olurdu?

spor salonundan tanıştıgım ve kaslı bir yapıyo sahip bir sevgilim var. gucunun fazla olmadıgını yeni farkettim böyle bir sevgiliniz olsa ne yaparsnz :)

bende uzun süredir salonda spor yapan biriyim ve bir kıza göre gercekten yapılı ve güçlüyüm :)

0|0
427

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• Ona iğneyi bırakıp gerçek spor ile uğraşmasını söyleye bilirsiniz. Kas güç verir lakin asıl kuvveti veren lif kullanımıdır. Kişiden kişiye değişen lif kullanımı vardır buda kas olmadan güçlü olmayı sağlıyor. Misal atletik bir yapım var kas olarak idare eder biriyim fakat kuvvet bakımından rahatlıkla 100 kğ kaldıra biliyorum.

0|0
    0|0
    • ondanmıdır yani igne kullanmıyo ama

• Hayallerde olanlar her zaman gerçek olmaya biliyor ne yazık ki.

• Igne dedigin streoidse eger guc artisida saglar. synthol kullaniyorsa-sanmiyorum- sadece gorunusu etkiler guc artisi saglamaz

• Hem Kasli hem gucsuz oyle bisey olamaz

1|0
    0|0
  • :D :D :D

0|0
    0|0
  • güç ve kas ayrı şeylerdir. vücutçular ile halterciler aynı güçte değildir biri vücudunu estetikleştirip güzelleştirme diğeri vücudunun güç limitlerini zorlama çalışma stilleri bile farklıdır

0|0
    0|0
  • nasil fark etdin gucunun olmadigina o kisinin.

0|0
    0|0
  • Ters orantılı olur yahu

0|0
    0|0
  • Çok güçlü olsa ne olacak çoğu zaten şişme adam mı dövecek sen görünüşe bak

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin güçlü olur.. Kas var ve güç kasa oranla az ise başka zımbırtılar kullanıyor olabülür.. Bence ayrıl daha güçlü birini bul...

0|0
    0|0
  • Nasıl erkek o tsunami olduğunda seni kaldırıp karşıdan karşıya nasıl taşıyacak bu

0|0
    0|0
  • Tamam o zaman sadece fiziksel olarak senden güçsüz diye sil bütün karakterini ve bırak adamı...

0|0
    0|0
  • Kavga et çocukla döversen seni sahiplenip koruyamaz o zaman boşver gitsin biriyle kavga edince seni mi çağırsın istiyorsun mevzu var gel diye 😀😀

0|0
    0|0
  • Guc sonradan kazanilmaz dogustan gelir dayaniklilik bilek gucu gibi seyler ben cok gordum beni kucumseyip bilek guresinde gomdugumu hem de öküz gibi adamlari :) geeci kas da var bende

0|0
    0|0
    • bendede kas var :)

• Mesela belim de saglamdir kucukken bizden buyuk abiler bizi kavga ettirirdi 2 kisi ben tek hep yenerdim hala soylerler seni kavga ettirirdik sen yenerdin diye :) kisaca kas goruntu olarak guzel de gucle cok alakasi yok tabi faydasi yoktur diyemem ama asil guc sinirlerde o da genetik bisey :)

• hmm bu kotu ozman

• sert sevişemez ama görünüm iyi. kimi pozisyonları da uygulayamaz

0|0
    0|0
  • Gücüm den şüphe duyani kafese beklerim (organik crossfit.)

0|0
    0|0
  • Fiziki güç önemli mi senin için ilk defa böyle soru gördüm

0|0
    0|0
  • Vayy iyimiss. ozaman ayrill

0|0
    0|0
  • Neye göre gücünün olmadığını fark ettin anlamadım 😊

0|0
    0|0
  • İğne batır İnmedi dalga geç.. Workout ve Kendi Vücut ağırlığında Direnç çalışmasını öner..

0|0
    0|0
  • Neden illa farklı bir tutum sergilenmen gerektiğini düşündün?

0|0
    0|0
  • hımm ben zayıfım dimi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...