Evde yapabileceğim egzersiz önerileriniz var mı?

Isınmak ve kasları gevşetmek için koşu şart mı? Squat yapmayı düşünüyorum ama yeterli mi bilemedim... Önerebileceğiniz egzersizler veya videolar var mı?

Güncellemeler:
Spordan anlayan yok mu? Bana mı yok? 😂 soruyu mu tam soramadım 😂

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapmak istediğine bağlı. Sen olarak amacını söylemelisin ki, evde yapılabilir mi, yapılamaz mı söyleyelim.
    Sadece kasları gevşetmek istiyorsan, bu basit bir şey. Oturduğun yerden yapabilirsin ama bu sana bir şey kazandırmaz.

0|0
    0|0
    • Aslında bende esneklik var ayaklarımı dümdüz açabiliyordum falan uzun zamandır spor yapmıyorum onun kontrolünü yapmak için kaslarımı gevşetmek istiyorum :) diğer konuya gelirsek kilo problemim yok enerjik olmak ve sağlık için spor yapmak istiyorum ama yanlış bir şey yapıp zayıflamak falanda istemem 😂 squat düşünüyorum ama başka ne yapabilirim ki :)

• Hoş bir benzetme olmadı sanki :)

• Ayı güzel bir hayvandır oysa ki :))

En İyi Kız Görüşü

• https://youtu.be/GauW8uJtvFs
    Isınmak için videodaki gibi durduğun yerde ısınarak veya yere yatıp bir mekik veya şınav çekip hızlıca yukarı kalkıp ve bunu 12-15 kere tekrarlayip ısına bilirsin. Sadece squata ihtiyacın varsa. Low dips, sumo squats gibi hareketler yapan bilirsin.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bu video çok faydalı olmuş :) aslında fiziğim güzel spır amaçlı yapmak istiyorum squat ilgimi çekti :)

• Aynen öyle fakat ne kadar içine çekeceğini sen belirlemelisin. Çok aşırı nefes alıp verirsen migden bulanıp başın döner. Ben mesela nefesimi bırakınca ses çıkarıyorum hafiften ki tempoyu sağlaya bileyim. Ben bu yöntemi çok genç yaşta öğrendim nasıl oldu bilmiyorum fakat 1.30 saat kosmuslugum var bacaklarım hariç hiç yorulmadım. Sigara içmeme rağmen hiç sıkıntı yaşamıyorum spor yaparken. Rica ederim. İnşallah yardım eder etmelide

• Vay be süpermiş bende deneyeceğim bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...