Siz hiç "Argonot Erkek" tanıdınız mı? Siz bu tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu tipler, her önlerine çıkan kadınla yatmayla da yetinmeyip, yatamadıklarına da sarkıntılık ettikten sonra, artık eski yalanların da işe yaramadığını bildiklerinden, "Vallahi de ben bir şey yapmadım.. O kadını tanımam bile.. Ben nasıl olduğunu anlamadım, yaptıysa o kendi başına yapmıştır.." diyen erkekler.. Yapıp yapıp sonra da, "Yahu ben hatırlamıyorum.. Bende de unutkanlık mı oldu nedir.." gibi geçici hafıza kaybına uğrayanlar..Yani anlayacağınız, karşılarındaki kadının çaresizliğini çok iyi kullanmaktan tutun da, ne kadar alçalabilirlerse o kadar alçalmaya varan rezil bir durum içinde bu bahsi geçen yaratıklar.. Kadına deyim yerindeyse, "Yersen" dedirtecek mazeret ve yalanlarla dolu bir yaşamları var.. Tam bir "Argonot Erkek" örneği diyebileceğimiz kişiler..

Argonat'ın ne olduğunu soruyorsanız.. Şu - link - ten okuyabilirsiniz..

Güncellemeler:
Sizler bu bahsettiğim erkek tipini sakın diğer bazı yapışkan, askıntı olan erkeklerle karşılaştırmayın bile.. Argonot canlısının nasıl özelliği olduğunu linkteki yazımda okursanız anlarsınız..

Bu tipler, nerede olursa olsun, yolda, otobüste, sinemada bilet, fırında ekmek kuyruğunda, pazarda manavda, nerede bir dişi varlık görsünler, zaten devamlı ceplerinde olan bir eli çalışmaya başlar..

Bu iğrençlik bile onları argonat sınıfına sokmak için yeterli bir sebeptir..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben tanıdım. ismi hakandi .hatta kendi bu haltları yedigi gibi bir de beni de bulastırmaya calisirdi. Marki senden hoslanıyormus diye sevistigi bir kiza benden sozederdi..yalancı.sonra kız gelip bana sarardı. şudur budur. garip dostca davranıslar ama hayati yalan olan ve kadın düskünü biriydi. neyse ucuz kurtardım kendimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o tip erkeklere yüz veren kadınlarda suç daha ne diyim

0|0
    0|0
    • Pşştt, biz suçlu aramıyoruz.. Ne suçluyorsun kadınları yine..? :))

• @meta_1; Bu tip adamlara yüz vermek, yüzlerine bakmak filan gerekmiyor.. Yeter ki, o mahluk istesin, sonrası kadının elinde değil.. Bunu anlatmak istiyorum.. Argonot olmasının özelliği bu zaten.. :))

• tamamda güzel kardeşim bu tip erkek yolda durup dururkenmi kadına yaklaşıyor ve bu hareketleri yapıyor sonuçta kadın bir pas verip muhatap oluyor sonrasıda malum işte öyle değilmi

• Buda argonat erkek tipimidir ?

link

0|0
    0|0
    • Yahu, o niye argonot olsun.. O garibim bir kızı sevmiş yapışmış japon yapoştırıcısı gibi bırakmak istemiyor.. Ötekiler, her önüne gelene yapışıyor..

• walla bu soruya bir coşkun bir haydar dümen gazoz içermisin yavrum diyen bey efendi geliyor ama onlarda bu kadar değil böyle biri varsa mekanı hapistir ..

0|0
    0|0
  • Valla aynen Kovboya katılıyorum oyle bir varlığın değil erkek ben insanım diye sokaklara çıkması bile yanlış

0|0
    0|0
  • kusura bakmayın ama böyle bir erkek bence kanı bozuktur. bişey çocuğu lafı bence bunlara en uygun ifadedir.

0|0
    0|0
    • Lütfen ama lütfen..! O söz bile insanlar için kullanılıyor.. Bunlar insan değiller ki.. Sadece dünyaya insanları denemek için gönderilen mahluklar.. Mahlukat-ı zelil, mahlukat-ı habis.. Artık hangisi daha doğru tanım siz karar verin.. :)

• :)))) abi açıklamayı okurmusun güncellemiş durumumu :)

• anlıyorum açıklamayı zaten sana lafım yok abicim. onlar insan bile değil dedim ya ben. yok sadece bu insanların kanını tavşana versek ne olur onu merak ettim + + ne tepki verir tavşanda :D

• sapıklık derecesinde askıntı olanları gördüm. birde tv.de böyle tipler gördüm. trajikomik bir durum..

0|0
    0|0
    • Aman ha.! Uzak dur onlardan, hele ki yanında dişi bir varlık bile görseler, inan ki sen bile anlayamazsın, nasıl yaptıklarını.. :) Trajedisi tamam da komikliği biraz fazla kaçtı.. :)

• tv.de gördüklerim derken ''levent kırca nın olacak o kadar'' programında gördüğümü kastetmek istemiştim aslında. komiklik biraz ordan geliyor. ''ben birşey yapmadım.o kendi kendine yapmıştır'' gibi:)))

• Tamam şimdi anladım demek istediğinizi.. :))

• Vay be arganot olduğumuda öğrenmiş oldum sayende tşk ederim

0|0
    0|0
    • Estağfurullah..! Ne demek argonot olduğunu öğrendin canım..! Yahu onlar zaten insan değiller birer mahlukat-ı habis, mahlukat-ı zelil.. :))

• tamam işte bende öyleyim :) link al dinle argonot müziği :))

Kızlar Ne Diyor 2

• tanımadım..genelde sert mizacımdan dolayı pek yaklaşamıyorlar. ben istersem konuşuyorum. Allah ıslah etsin böyle tipleri ne diyeyim :D

0|0
    0|0
    • Senin yakınına bile gelemezler ki zaten, nereden tanıyasın.. Senin mıknatısın -/+ kutupları çok kuvvetli olmalı, onlar zaten tek kutuplu mahluklar.. Senin (-) kutbun onları senden uzaklaştırıyor.. :))

• hiç böyle birini tanımıyorum ve tipler gereksiz kendini bilmez kişilik bozukluğu olduğunu düşündüğüm erkek tipidir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...