Kapat

L carnitine kullananlar?

L carnitine kullanan var mı spor yaparken işe yarıyor mu zararlı mı?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• L-carnitine metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırır, vücudun kendi içinde yüksek miktarda yağ yakmasına sebebiyet verir. Ancak, bunu kullananların yaptığı en büyük hata, hapı kullanıp sonra da işe yaramasını beklemektir. Unutma ki, eğer bu ilacı kullanacaksan üst düzey kardiyo yapman lazım. Böylece, efektif bir şekilde kullanabilirsin. İkinci tavsiyem de, hap olanından al. Sıvısı, kalp çarpıntısını arttırıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim gözümde para israfından başka birşey değil, diyetini yapıyorsan yeterli zaten. Ayrı olarak git yeşil çay al kalitelisinden spor önceside acı kahve iç al sana yağ yakıcı.

0|0
    0|0
  • Çok kullandım günlük dozu asmadigin ve vücuttan atabilecek kadar spor yaptığın sürece sorun yok en az 2 saat spor yapmalısın inanılmaz işe yarıyor ama gün aşırı kullan her gün zarar

0|0
    0|0
  • oldukca zararlı kzenim zayıflamak için kullandı böbrekleri iflas etti karaciğeri patladı. zor kurtardık

0|0
    0|0
  • ise yaramaz parani cope at daha iyi

0|0
    0|0
  • Kullan kullan

0|0
    0|0
  • Kullanmadım hiç

0|0
    0|0
  • Doğal l carnitine var ne gerek var para vermeye 1 tane limonun suyunu sık suyla karıştır iç herğün yap gör ne ter atıyosun toksinlerinden kurtuluyosun

0|0
    0|0
  • zararıyok işe yarar

0|0
    0|0
  • Bennnn

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum resimden anlaşılıcagı üzere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0