Yeni başlayanlar için evde vücut ağırlığı ile nasıl spor yapılır?

Arkadaşlar bana bir program lazım... odamda şınav mekik falan çekecem. tabi bilgim yok. salon için para da yok işte :)) bilen arkadaşlar bir program biliyorsa paylaşabilir mi? bu arada sırf ekmeği azaltıp günde yaklaşık 10km ye kadar yürüdüğüm için 1,5 ayda 5 kilo verdim. artık kilo verirken kas hacmini de arttırmak istiyorum. bilen arkadaşlar yardım etsinler ;)

175 boy
75 kilo arkadaşlar

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Youtube 'dan p4p'nin çok güzel videoları var ve level 1-2-3 olarak da ayırmışlar. Faydalı olacaktır. Tavsiye ederim. Mobil uygulaması da var. Uygulamada takvim var. Mesela o programı haftanın hangi günler yapmalısın? Takvime işaretlemişler. Sen de yaptığın günleri takvime işaretleyebiliyorsun.

0|1
    0|0
    • programın ismi neydi peki? o takvimli olan?

• p4p 7dk yazınca çıktı. 4.7 puan almış bir de. pro apk sını bulup reklamsız kullanıyorum şimdi ;)

• Hadi bakalım 😉

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• P90x programini uygula. internette ucretsizini bulursun. program 90 gun suruyor. videolu. youtube da transformationlar var bir bak yapanlarin degisimlerini gosteriyor.
    Ama bu programi uygulayacaksan beslenmene de dikkat etmen gerek. simdiden kolay gelsin. iyi sporlar

0|1
    0|0
    • Yalniz bir kac alet gerekiyor.
      Dambil ve direnc bandi gibi...

• Aynen haklisin biraz agir program. :D
      O zaman evde temel hareketleri uygulayabilirsin. google a yaz hareketler cikiyor direk onlardan kendine gore olanlari uygula.
      Haftada 3-4 gun idealdir

• peki hocam çok sağol ;)

• pistol squats explosive squats sirtina birisini oturdur guclu oldukdan sonra dips yap pull up bar siparis et masa rows yap explosive hand clap push ups yap band push ups yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...