Bu anları, bu duyguları yaşadınız mı ?

aşk acısı çeken bir insan ne uyuyabilir, ne de uyanık kalabilir.ciddi anlamda acıdan ağlayıp, kafayı yerken, bir ara sızar gibi olursunuz, ama tam uykuya dalmazsınız.yaklaşık 5-10 dakika sonra birden uyanırsınız, ilk 3-4 saniye, olanları rüya sanırsınız!:(kabus mu desek?)!:.daha sonra, birden bunların gerçek olduğunu hatırlayıp, yaşananlara inanamaz ve tekrar acının içine gömülürsünüz.korkunç bir ruh halidir.

sabaha başlanan en kötü günlerdir.bitmek bilmezler bir türlü.ağlamak,kokusunu duymak,tenini,sesini özlemek alışkanlık haline gelir.bir bakarsınız ki acıyla beslenmeye başlamışsınız...geri gelmiycektir,bilirsiniz ama onsuzluğu onu düşünerek atlatmayı seçersiniz...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onunla konuştugun günleri hatırlarsın, hatırlamaktan ziyade o hissiyat senin damarına işlemiştir, her gününde o eksikliği yaşarsın, her anın ondan bir haber gelir mi, güzel şeyler olur mu umuduyla geçer

Geceleri uykun gelsede uyumak istemezsin, çünkü onunla beraber uykusuz kaldıgın zamanla alışmışsındır, yapayalnızsındır

Ağlamak ayrı bir acı verir sana, onun ağlayamamanın acısı dahada bir dağlar yüreğini

Yaşadım yani, yaşıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşamayan yoktur ayrıldığımız gün akşam işten çıkmıştım 7 de sabah saat 9 da eve dönmüştüm bütün gece bir insan yürür mü yürünüyor bunuda aşk acısından başka hiçbirşey yaptırmaz .

1|0
    0|0
  • aşk değil melankoli bu. Aşk yapıcı bir şeydir, ağlamakla sızlamakla alakası yok

0|0
    0|0
    • tamam ama bunlar durduk yere olmuyor birini sevdiğinde oluyor bişeye üzüldüğünde oluyor bu da ask degilmi aşık oldugu için cekiliyor bu acı

• Aşık olma isteği, sevmek sevilmek kaygısı, gerçeklere uzak düşen beklentiler ve bunların hayal ettiğin gibi çıkmaması sonucu çöküntü... "Aşk acısı" denilen şey bu biraz da. Shakespeare'in eleştirel sözüyle daha iyi ifade edebiliriz: Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhu koyup adına "aşk" diyorsunuz... "Beden beğenmek" derken de cinsellik çağrışımı değil yani, sadece bir yakınlık duymayı ifade etmek için

• evet cok sevdiğim bir sözdür dogru buldugum bir sözdür. Ama işte bunların adı aşk acısı konulmuş. Fikir herkesin ayrı tabi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben yaşadım çok kötü bişey.. :(

1|0
    0|0
  • bikezcik yasadim bu kadar agir. ama oda yillar oncesinde 16 yasimda kaldi :))

1|0
    0|0
  • Kesinlikkle yaşadımmmm çok kötü ve hala etkileri var yaşıyorm bazılarııını .s.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...