Balik etli kizlara bakarken ne düşünürsünüz?

Balık etli kızlara yani biraz kılolu kızlra bakarken ne düşünürsünue ? Alay ettinz için bakarmısınız kilolu kızlara ?onlara bakarken kafanızda ne gibi fantezi var ?(boyum 1.70 kilo 77)

Güncellemeler:
Fantezi dedim ne dusunursunuz iyi hos kotu vs..

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• balık etli bayanlar çok hoşuma gider..Dalga falan geçmem için bir sebep yok, tam benim idealim.umarım hayatımda öyle biri çıkar ve evlenirim..Tam tersine zayıflar iğrenç,g*tyok bişey yok :) bayan dediğin azıcık etli butlu olucak dolgun olucak :) ne fantazisinden bahsettigini anlamadım :(

0|1
    0|0
    • Nasil dusuniyonuz kotu iyi oyle

• xp bitti artık ya windows 8 kullanıyorum :P

• Balık etli kızlara tapıyorummmmmmmmmmmm

0|2
    0|0
  • sana ne lazım bacım ?

1|0
    0|0
    • Derken ?

• sana bakıp fantazi kuranımı ? yoksa bakıp pas geçenimi ?

• Anlamdin sn bni fantezi ters olms bnce orda nasil dusunrsnz dmk istdm nnm turkcm kit avrupada yasiom yurd disinda anlayin sizde

• Seni seven ve isteyen birileri dururken sen genelin fikrini alman yanlış. Sahipsiz, sevgisiz kalmış gibi sorular sorma...

Lafım sana değil arkadaşım

Her çirkinin bir kör alıcısı vardır. Seni sen olduğun için sever ve kabul eder uzağı aramana gerek yok...

0|0
    0|0
  • biraz fazlan varmış. yok ben kimseyle alay etmem.

0|0
    0|0
  • balık etli bayana bakarken dalga gecilirmi yaaa bakıp imreniyorum banada nasip et diye dua ediyorum bayılırım balık etli bayanaa diğerleri kemik torbası çok itici

0|1
    0|0
  • O an ki psikolojime bağlı :))

0|0
    0|0
  • harikadır onlar tanrının lütfu

0|1
    0|0
  • Eğer sağlık sorunları yüzünden kilo almamışsa ..Acırım

1|0
    0|1
  • Hayranlıkla bakarım...

0|0
    0|0
  • onu orda yiyerim...:D

0|0
    0|0
  • :D şimdi fantezilerimi anlattırma bana bence...:D niye alay edelim bea...:D

0|0
    0|0
  • sen direk at gibiymişsin :) dalga geçmek değil de iç geçirdiğimiz için bakarız biz

0|0
    0|0
  • Ben çok hoşlanırım balık etli kızlara ama balina etlilere değil tabi.

0|0
    0|0
  • Balık etli kadınlara bayılırım ama sen 65 kilo olsan tam ideal balık etli olursun.

0|0
    0|0
  • aklımızdan çok iyi şaplatılır çap çap sesleri iyi gelir diye düşünüyoruz

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama sen balık etli falan değilsin.Bildiğin şişmansın.

2|0
    4|2
    • Yok yaw ne kusuru balik etli dedim bide sisko da dedim farkindaysan ;) gozluk al. ;)

• "Fotoğrafımı atayım sana" dememi bekliyorsan yanılıyorsun, beni asla göremeyeceksin, beni şişko bi' kız için yapmadım o kasları :) Hadi kendine iyi bak canım

• Sakat piskopat benim sevdigim var diyom fotorafimi yolamami mi bklion diyo ozurlu oldun burdan belli fit cocugu kasta kas olda anasini satim artistlik taslio fotorafink napim telefonumun cami kirilir sen fotorafini yolama sakin dur yapma

• sevimli bir yüzü varsa ben hoşlanırım balık etli kızlardan. ama oyle şişko olmayacak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• alay edecek bir şey yok bence

0|0
    0|0
  • Bölgesel fazlalıkların varsa onları verirsen mesela 170 boya 70 kilo olursan daha iyi olabilir.

Çünkü balık eti hoş görünür alay edilecek hali yoktur... Gayet güzel gelir göze.

0|0
    0|0
  • sen niye senin hakkında ki veya senin gibi kızlar hakkında ki fantazileri öğrenmek istiyorsun bir de bundan zevk mi alıyorsun ?

0|0
    0|0
  • benim teyzem mesela balık etli çok severim onu ve kilosunu bide oona yakışıyor +1 vermeyi unutma

0|0
    0|0
  • 70 olsan bari ... 77 biraz fazla gibi canim..

0|0
    0|0
  • Dalga geçilecek bir şey yok ki herkesin güzelliği ayrı güzel.Eminim gayette hoş bir kızsındır :)

0|0
    0|0
  • balıketli kısa boylu iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...