Eski sevgilinizi sizi sebepsiz yere terk etti diyelim ve siz de tam olarak unutamadınız hala... Karşılaşsanız

Eski sevgilinizi sizi sebepsiz yere terk etti diyelim ve siz de tam olarak unutamadınız hala... Karşılaşsanız ne yapardınız size tüm yaptıklarını unutmuş, takmiyo gibi mi yapardınız yoksa hiç yüzüne bile bakmadan geçer miydiniz ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Görmezden gelirdim. Ama aptala dönerdim. Gün boyu aklımda olurdu. Eve gidip başımı yastığa koyduğumda eski günleri anardım. Sonra "Neden?" diye sorardım hep. Bütün gece bu sorunun cevabını düşünerek geçerdi. Sabahın ilk ışıklarında sızın kalmazsam eğer, yeni başlayan günü de budala gibi geçirirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• koşarım sarılırım sıkıca sonra bırakırım git derim sadece git hayatımdan gittiğin gibi kalbimden de git

0|0
    0|0
  • Önümdeki maçlara bakarım yüzüne bakar geçerim hiç üstelemem yani

0|0
    0|0
  • Gülümser geçerdim :)

0|0
    0|0
    • Seni takmiyorum gibisinden yani :)

• Maalesef olmuyor onca yaşanan şeyden sonra, ama bazı şeyler geleceğe bakmaktan başka çare bırakmıyor.

• Aynen öyle :/

• bakmadan geçer giderim yanından bırak o düşünsün

0|0
    0|0
  • neden terk ettiğini öğrenmek isterdim eğer hala çok seviyosam peşini bırakmazdım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu ben yaşadım arkadaşım.1.5 sene deli oldum ama sonra farkettim ki zaten gitmeyi aklına koyan adam neden olsada gider olmasada.seni sevmiorm bile diemeyen ve vedalaşıp gidemeyen adamdan hayır gelemz zaten bu kişi bunu kendisine yakıştırıosa daha sözünde bittiği yerdedir.2 sene sonra yolda karşılaştık eski sevgilimle çok rahat olarak selamlaştım hal hatır sordum sonra çektim gittim.unutamamıştım ama dahada bu karakterdeki birine de şans vermem şans verme işini kafamda bitrdiğimden rahattım zaten.sonra bir müddet sonra mesaj attı barışmak için reddettim hem rahatladım hemde içimi döktüm.umrumda değil artık.tavisye ederim sanada ;) ;)

0|0
    0|0
    • Aynı şeyleri yaşamışız :) ben de çok sevdim ama o bana hiç değer vermedi sebepsiz yere terk etti. Peki denicem bunu :)

• tamam inş. işe yarar :)

• İnşallah canım :)

• Unutmasamda yüzüne bile bakmam.

0|0
    0|0
  • sebepsiz terk edeni ziklemem bile. yaşamadım gerçi. hatta terkettiğim insanın bile yüzüne bakmazken konuşmazken takmazken böyle durumdada aynısı olurdum biliyorm. yni takma salla

0|0
    0|0
  • unutamazdım :/

0|0
    0|0
  • yüzüne bile bakmadan geçtim o kaybettiğine yansın baksın dursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...