Benfica'nın dün akşam ki golü

Benfica'nın dün akşam ki golü

link

Dün oynanan derbide Benfica'nın 2. golü müthişti. İlerideki oyuncular arasında harika bir uyum var. Bu oyuncuları sizce Fenerbahçe savunma hattı durdurabilir mi ?

• Evet
    67% (2)33% (3)42% (5)Oy Ver
  • Hayır
    33% (1)67% (6)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe taraftarı üst üste kaç maç takımının oyununu beğenmiş ? Benfica 30 mu 35 maçtır mı ne yenilmiyor. Sadece bu gole bakmamak lazım. Bi kere Benfica tarihi köklü bir klüp. Çok mucadele eden bir takımları var. Çok iyi çıkıyorlar savunmalarında zaafları tabiki var ama emin olun Fener kadar değil. Dünkü lig maçında görmüşlerdir zaten...

Benfica normal şartlarda turu geçer ama şansı yanında olursa her zaman ki gibi Fenerbahçe finale çıkar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerliyim ama bir b*k olmaz diyorum .Gönlümüz tabiki Fenerbahçe'den yana ama Benfica alır

1|0
    0|1
  • gerçekten iyi analiz ederlerse durdururlar

0|0
    1|1
  • Dün cidden iyidi Benfica. ..

0|0
    0|0
  • Sanırım evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• adamlar çok iyi ama durdurulmayacak takım yok

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe orta sahada ne kadar top kaybederse kalesinde o kadar pozisyon görür

0|1
    0|1
  • fener defansı perişann olurr benfica gününde olursa ;)

lakin erken gelen bir gol her şeyi çözebilirr !

0|0
    0|1
  • 2. golü peste bile atamasın abi o nasıl bir gol öyle tv de izledim 10 sn dondum bişi yapmadım :D gencler birliği maçındaki defans hattı fark yedirttirir fakat son lazio maçındakinden daha konstantre bir savunma hattı durdurabilir herhalde

0|0
    0|0
  • golün hazırlanışı çok iyi gaitan nasıl çalım atmış öyle

0|1
    0|1
  • Yabo dayımı durdurcak bunları ahaha türkiyede sivok ve eski ujfalusi hariç hiç kimse durduramaz bunları.

0|0
    0|1
  • delik deşik olucak fener

0|1
    0|0
  • Fener bu hücumları durduramaz

0|1
    0|0
  • fenere bes atacaklar bu takım demedi demeyin

0|0
    0|0
  • bu mu müthiş?

0|0
    0|1
  • 2.gol neydi öyle ya.Yuhh.

0|0
    0|0
  • Fenerin işi çok zor.

0|0
    0|0
  • karıköyde show olcak :D

0|1
    0|0
  • aslında dün fenerbahçenin yenildiği ve benfikanın yendiği iyi oldu çünkü neden eğer fenerbahçe yenseydi benfica çok ciddiye alırdı maçı şimdi sahaya nasıl olsa yenecez diye çıkacaklar sonra şok bir yenilgi alabilirler o yüzden yenilmek hayırlısı demek buymuş inşallah dün benficalılar izlemiştir fenerbahçenin maçını çünkü dünkü fenerbahçe değildi çok kötü oynadılar

0|0
    0|0
    • Adamlar kaç maçtır yenilmiyor bilmiyorsun galiba. Hiçbir maça o mantıkla çıkmıyorlar.

• Adamlar okadar düşünmüştür heralde kesinlikle öyle rahat çıkmazlar.

• her zaman son maç önemli benfica son maçımızı izlemiştir biz bunları yenecez en yenildiler kafasıyla çıkacaklar sahaya rahat olmamalarıda bir dezavatajdır rahat olmasalarda çok hatalar yapabilirler ben tekrar söylüyorum fenerbahçe dünkü hariç her zamanki sabırlı sakin ve akıllı oynarsa kazanacaktır fenerbahçenin benficayı yenme gücü var

Yükleniyor...