Muaythai veya kickboks ( sinir sıkışmam var ) ?

Arkadaşlar elimde (bilekte) sinir sıkışması var ( baslangic duzeyindeydi ). Bileklik verdi doktor kullandım , pcyi bıraktim falan ağrılarım yok denecek kadar az. Hatta yok ama bir nebzede olsa sinir sıkışmam var diye tahmin ediyorum. muay thai veya kick boks yapmamda bir sakınca olurmu? Bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Ayrıca ilk başladığımızda muay thai veya kickboks olsun neler yapıyoruz tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilekle alakalı olarak kickboksta devamlı yumruk attığın için zorlayabilir hangi hareketleri yapmakta zorlanıyorsun? yani bileğini nasıl kullanınca acıyor onu söylersen yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • aslında ağrım yok eskiden gece sinir sıkışmasının etkileri oluyordu iste uyusma karincalanma vb simdi Allah'a sukur onlarda yok denecek kadar az. Kolum çabuk yoruluyor gibi geliyor bana

• cevabın için teşekkür ederim. Doktora bir danışayım en iyisi ona göre davranmak.

• Zaten bildigim kadariyla ilk birkac ay ayna karsisinda calisiyoruz ayriyetten bandaj , eldiven vs tampon görevi goreceginden cok etkilemez sanirim elimi

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağlık raporu alarak başlayabilirsin bu sporlara zaten

0|1
    0|0
  • Zorlarsın bu yüzden genede doktara sormalısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...