Galatasaray 6. olmayı hak ettimi?

Galatsaray 6. olmayı hak ettimi yoksa hak etmedimi sizce?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence daha alt sıralarda olması sürpriz olmazdı.. bir gs li olarak bu yıl çok kötüydük diyorum..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu kötü oyunla 6 bile çok iyi. Alt sıralarındaki birçok takim bile gs den iyiydi.

1|0
    0|0
  • Bir GS'li olarak rezil bir sezon geçirdiğimizi belirtmek istiyorum. Benim için 1. lik dışında hiç bir sıranın önemi ve itibarı yok! Sezonun bizler adına tek artısı; FB'yi TR Kupası finalinde saf dışı bırakmamızdı. Önümüzdeki yıl; Muslera Sneider Podolski Selçuk Sinan Gümüş etrafında kadro şekillenmeli, ona göre nokta atış transferler yapılmalı. Gelecekse Fatih Terim teknik direktör olabilir, yok gelmiyorsa mevcut teknik adam Riekerink ile devam edilmeli.

1|0
    0|0
  • Haketmedilet 8 nci olmaları lazımdı
    Bide 6 ya çok meraklılar

2|0
    0|0
  • 8 ve 9. luğu hak etti.

1|1
    0|0
  • Gene iyi bitirdiler bence. 8. falandı bir aralar.

1|0
    0|0
  • Hak etmedi daha aşağıda olmalıydı.

1|0
    0|0
  • Hamza hoca hazırlık kampında takımı bitirdi. Bu ölü takımla en fazla bu olur zaten. Ama yinede kupasız geçmedik. Galatasarayda her zaman inişli çıkışlı bir grafik oluyor. 2010 sezonunda da kuşlar havaya girmişti. Aslan eski ruhuna kavuşunca susuyorlarda işte.. İstikrar en önemlisi.

0|0
    0|0
  • Hak ettik. Ama fener kaybetmeye mahkum olmasa biz kupayı alamazdık, adamlar Fenerbahçe kaybedenlev kulübü oldu çıktılar

0|0
    0|0
  • senin beklentin neydi gizli,6 oldu gitti bitti yani iş bu kadar basittir bence...

0|0
    0|0
    • Soruyu soran benim sen cevap vereceksin soru sormak istiyorsan git sor

• Yara sende olmasa adam gibi cevap verirdin

• cevap verdim gizli 6 oldu gerisini boştur dedim kötü sezon geçirdi zaten ki bence böyle olması çok hoştu gs nin :d

• Galatasarayliyim ama haketti. Bu oyunla 6. Oldugu icin dua etsin. Son zamanlarda topladilar biraz. İnsallah daha iyi olacak

0|0
    0|0
  • Etti

0|0
    0|0
  • Hak etmedi.

0|0
    0|0
  • 15. liği hak etti.

0|0
    0|0
  • Hak etmedi ama kupayı haketmiştik. Aldık alnımızın teriyle.

0|0
    0|0
  • Dursun denen vizyonsuz gitmezse önümüzdeki sene bugünleride arayacaz

0|0
    0|0
  • 6. olduysa hak etmiştir de olmuştur ne diyeyim. Kumar değil ki bu, ne yaparsan onu alıyorsun

0|0
    0|0
  • hak eetmedi kesinlikle
    yeri 10-11. nci falandı
    Güzel antalya'mı bile geçtiler sıralamada

0|0
    0|0
  • Küme düşmediğinize dua edin :D

0|0
    0|0
  • hakeettı fenerlıyım ama cok kotu futbol oynadılar dursun ozbek gıtmelı gul gıbı hocayı harcadılar

0|0
    0|0
  • meloyu göndererek evet

0|0
    0|0
    • Tek sorun melo mu

• Melo işi toparlayan kahramandı tek sorun o değil ben sana diyeyim bir defa Ünal başkanı bıktırmıyacaklardı adam bıraktı sonra hamzayla sezona başlamamaları lazımdı başladılar bitirene kadar devam ettirmeliydiler ettiremediler mi mustafayı almamalıydılar (adam da yürek yok şampiyonlar liginde bizi yalnız bıraktı) sonra umut sabri yasini falan göndermeleri lazım ve iyi bir hoca almasalar yine aynı olur

• Etti

0|0
    0|0
  • valla cimbomluyum bizimkiler oynamadı sonuç bu yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...