Bir türlü kilo veremiyorum kilo verenler nasıl veriyor? Ne yapmalıyım?

Ne yaptıysam sonunu getiremiyorum ve hemen pes ediyorum 160 boya 64 kiloyum böyle hayat hikayesi olan tavsiyeleri olan varsa dinlemek isterim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben verdim. Avrupaya gidince , domuz etinden başka bişey olmadıgı için 4 ayda 10 kilo verdim... Napak hacı yapyoduk gene evde bişeyler pilav filan , gerçi pilavda çin pilavıydı ama olsun.. Neyse dediğim gibi bunlara rağmen 10 kilo verdim.. Ama türkiyeye geldim 15 kilo aldım. Bu durumda adalet nerede sorarım size hakim bey?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşte onlar pes etmiyor

0|0
    0|0
    • Artist artist cevap yazdığıma bakma ben de beceremiyorum asdfgh

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardiyo hareketleri uygulamalisin. duzenli beslenmelisin ( fazla protein, az yag )
    Uyku duzenine dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • yemiyom. :)

0|0
    0|0
  • Abowww. nabiyon sen gardas

0|0
    0|0
  • her akşam yürü bir saat 2. ay da kilo vermeye başlarsın

0|0
    0|0
  • neden kiloya veriyosun
    bana ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Asla ve asla pes etmeyi düşünme. Kendini hırslandıracak şeyler yap. Örneğin güzel bir popo, karın kası, ince bel va gibi. İstediğin kıyafetleri rahatca gidebileceğini düşün. Unutma ki en önemli şey ; %70 beslenme, %30 antrenman. Ben spora başladığımda 63 kiloydum 1.72 boyundayım şahsen ben cok rahatsızdım 1. 5 haftada 57 oldum yani düşün 6 kilo verdim 10-12 günde. Azim ve hırs olursa yapılamayacak hiç bişey yoktur emin ol 😊 Ve egzersizleri kesinlikle doğru biçimde yap

0|0
    0|0
  • 165 boya 85 kilo tanıdığım var oruç tutuyordu geçen sene yürüyordu iftardan sonra oruç bitti diyete başladı şuann 180e 60

0|0
    0|0
Yükleniyor...