Gomez hiç ücret ödemedik diyenler?

Hep Bjkliler dedi ki 1 Milyon Euro gol kralımız var dedi. Satında almadılar kiraladılar hemde şimdi gerçeği çıkarıyorum ortaya.
Gomez 2 Milyon Euro imza parası aldı.1 yıllık 3.5 Milyon Euro aldı yani 1 senelik oyuncu fiyatı 6.5 Milyon Euro denk gremişdir. Yani 1 Milyona sadece verilmemişdir ve klübü ile antlaşmalı olarak bilerek kontrat uzatma ihtimali varken uzatmamış Bjk para ödesin diyedir bundan haberiniz var mı. Sizce Gomez'i alır mı Bjk.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yalan haber

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ney dayanarak bunu söylüyorsun kaynak ney?

Gomez için sadece o sezon ki maaşı ve performansı için bonus verildi adam bir sezonda 28 gol attı az değil

Fiorentina dan yıllık 11 Milyon euro maaş alıyor bunu koz kullanarak bonsevisini almaya çalışıyor

Sen önce kendi takımında verilen imza paralarına bak Robin van Persie ye verilen imza paralarına mı bakalım yoksa Diego ya mı?

1|1
    0|0
    • Biz övünmüyoruz bu kadara aldık diye kaynak istiyorsan yaz googla çıksın.

• @5t6y7u8ı9o Herkes gibi insanım deyip geçelim

• @5t6y7u8ı9o bak işte diyorsun ki beni neden engelliyorsunuz şu yazdıklarına bak ben senin ile insan gibi konuşuyorum senin şu iğrenç tavrına bak illa engellenmek mi istiyorsun görüş paylaştıktan sonra?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Guzel bilgiler. Bence alabilirmi bunda fiyat önemli uymazsa almamalı.

0|0
    0|0
  • Bjk de o para yoktu ki cıksın sanmıyorum yalan haberdir ya.

0|0
    0|0
  • Fener 3 un 1 ini bile alamadığı için mi ağlıyorsun

1|0
    0|0
  • Beşiktaşa ilgin çok büyük hayran mısın yoksa fenerin uçan hollandalıya ne kadar para aldığını hesapla

1|1
    0|0
Yükleniyor...