Aziz Yıldırım'ın başarısını biliyormusunuz?

Herkes diyor ki 70 Milyon harcandı 1 kupa bile almadı. Biz spor klübüyüz bu yıl Avrupada sadece 3 kupa kaldırdık 3 kere de 2. olduğumuzu biliyormusunuz. Eurolig de hem erkek de hem kadında finalfour oynama başarısı gösterdik. Yine takım halinde yüzmede 10, atletizmde 8, voleybol, masatenisi ve kürekte 2'şer, boksta 1, salon kürek yarışlarında 9 Türkiye Şampiyonluğu'na imza atıldı.
Voleybol kadınlarda Cev kupasını yani Avrupanın en büyüğü oldu. Daha 1 yıl içerisinde bitmedi ama okumuyacaksın diye kısa kesiyorum peki sizce Aziz Yıldırım futbolda 2. oldu diye Ziraat Türkiye kupasında finalde kaybetti diye başarısız mı başarılı mı.

• Başarısız.
    70% (7)73% (16)72% (23)Oy Ver
  • Başarılı.
    20% (2)14% (3)16% (5)Oy Ver
  • Fenerbahçeli değilim ama diğer dallara verdiği önemi kıskanıyorum.
    0% (0)9% (2)6% (2)Oy Ver
  • Böyle birşey yok sallama.
    10% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe gibi bir kulübün hedefi 1. likten başka bir yer değildir ve 1. olamazsa da başarısızdır. 2. likle övünülmez. Örneğin Gençlerbirliği isen, hedefin 8. likse, 8. olursan başarılı olursun. Bir spor kulübüsünüz sadece futbol değil evet, ama %90 futbol üzerinden konuşulur. Kimse sizin basketbolda, voleybolda kaldırdığınız kupalara laf etmiyor zaten, futbolda 70 milyon harcandı ancak hedefe ulaşılamadı, 3 kupadan 1'i bile alınamadı. Sonuç olarak biraz mantıklı konuşmak gerekir, bu sezon, geçen sezonda olduğu gibi hedefinize ulaşamadınız. Tabii gelecek sezon şampiyon olursunuz bu değişir.

0|0
    0|0
    • 4 büyüklerden kaçı bu kadar kupa kaldırdı 1 yılda.

• Mayıs'a kadar sizden iyisi yoktu, bütün kupaları alacaktınız. Mayıs oldu, bir sessizlik, bir isyan, bir yedirememe...

• Hiç tahmin etmezdim böyle düşüneceğinizi, teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Bizim ülkemizde sadece şampiyon olanları hatırlarlar ve de başarılı addederler, halan ''herşey'' tamamen basit ve de başarısızdır. O açıdan tartışmaya değer bulmuyorum bu soruyu, bence başarılı belli ölçütlerde ama eminim neredeyse herkes başarısız diyecektir. Bu sene Konyaspor kazandı bence, kimse hatırlamıyor dahi şimdiden...

0|0
    0|0
    • Atletico başarısız mıydı ozaman.

• Ben de onu söylüyorum, başarılıydı. Ama insanlar böyle bakmıyor olaya burada, şampiyon olmayan herkes başarısızdır ülkemizde; başarı kıstası şampiyonluk olmamalı yani.

• Ah bu fenerliler daha nasil kandiracak kendini merak ediyorum simdi su topuna flnda indik hayirlisi :) Aziz Yıldırımı savundugunuz surece fb den birsey olmaz.

0|0
    0|0
    • Ondan mı herrsne ilk 2 deyiz siz ligi kaçıncı bitirdiniz.

• Biz en kötü sezonumuzda size 6 attık defans oynamadık yani siz 3 maçtada 10 defans 1 forvetle oynadınız.

• Ula adam Galatasaray için Fethullah gülen, dua ederek şampiyon yaptı kupa kazandirtti diyo ağlıyor ondan ne bekliyor fb taraftarı 😂😂😂

0|0
    0|0
  • İyi yaptıkları şeyler var ona diyecek bir şey yok ama artık zarar veriyor bence kulübe bu kadar yeterli artık bırakması lazım.

0|0
    0|0
  • futbolda başarı yoksa, o kulüp başarısız demektir. dünyada böyle bu. futbol dünyanın en gözde sporu. öylede kalacak...

0|0
    0|0
  • ya bir gitsin allah aşkına aziz yıldırımda gitsin vitorda gitsin. vitorunda başkalarıyla anlaşıp tazminat almak için beklediği haberini gördüm bugun fenerkolik de. allah aşkına bıraksınlar su takımın yakasını.

0|0
    0|0
    • Ronaldo Fenerdeymiş. Buna inanıcakmısın.

• bişeye inandıgım yok sadice vitorun gitmesini istiyorum, sevindirici bir haber gercekse. bu arada 6. cı sırada dediğin takım kupayı fenerın elınden aldı farkındaysan. ben sogudum artık bunların yuzunden. sen ne düiünüyosan düşün..

• aziz iyidir

0|0
    0|0
  • Fb herkese domaldı daha ne olsun

0|0
    0|0
  • 70 milyon harcayıp kupayi gs ye , şampiyonluğu bjk ye kaptıran adam mı başarılı

0|0
    0|0
    • Geçen yıl Fenerbahçe 42 Milyon Euro harcadı.20 Milyon Euro oyuncu satmasından kazandı. Yani 22 Milyon Euro harcadı.
      Bjk 6 sezonda tam tamına 63 futbolcu transfer etmiş ve 71 Milyon Euro para harcamış.6 swzonda kaç kere iilk 2 de yter aldı ki. Siz ne düşünüyorsunuz.

• Fener ağlama :)

• Fb liyim ama yanlis dusunuyorsun

0|1
    0|0
    • Neden 2. olduk diyemi. Gs gibi 6. enson nezaman olduk.

• Ceza aldik oyuncu satmadan transfer yapamiyoruz sen bu kadroyla basarili olacagini mi zannediyorsun

• Ne yapsın 2 yıl transfer yapıldı mı.0 transferle 1. lik ve 2. lik yapıldı. Her oyuncu gitti ne yapsın oyuncu almasın mı.

Yükleniyor...