Galatasaraylıların Obradovicin yüzüne attıkları şey nedir?

Galatasaraylıların Obradovicin yüzüne attıkları şey nedir?
Dün aksam derbide atılan bu şey nedir ve doğru buluyormusunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• metro turizm ile mi yolculuk yaptı acaba

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayran bu ne büyüttünüz nan ! Videosuda var

0|0
    0|0
    • Videoyu kendin izle ayran yapışıp kalmaz siz bazı şeyleri büyütürken iyiydi

• Bu olayların tek sorumlusu sürekli olarak ortamı geren, taraftarları kışkırtıp tahrik eden, ilk maçta Ergin Atamana ağzına gelen küfürleri eden, herzaman kin ve nefretle beslenen aziz yıldırımdır

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bende tükürük sandım ama ayranmış galba melih mahmutoglu vurmuş bir şişeye ayran varmış onda o sıcramıs olabilir de cunku sıvının yapısı ayrana daha cok benziyo ama bu saha olayları geçen yılda olmuştu hiç yakışıtıramıyorum ya gerçekten rezil olduk şu yabancılara malesef galatasarayda basketbol seyirci toplulugu oluşmamaış futbol aklı var baskıyı anlarım ama sahaya bişey atma sonra bu tip şeyler falan bunu normal bir insan toplulugu yapmaz yazıklar olsun ordaki tüm fanatik ruhlu pisliklere dicek bişey bulamıyorum yazıklar olsun hepsine edebiyle yeniliyorsa yenilsin ya da yensin gs çirkefliğin alemi nedir bir daha bu hocalar oyuncular bu ülkeye gelir mi kendi kendimizi rezil ediyoruz ben bir basketbolseverim maçtaki olaylardan utandım yazık fener tarafında yok onlar alıştı cunku eurolegue de güzel bir taraftar grubu oldu adamlarda ama galatasaray tarafı eurolegue de oynamak istiyorsa taraftar grubuda o ayarda olmalı böyle değil.

0|0
    0|0
    • Ayran öyle yapışmaz kardeş

• katı bir şekilde kalmış ben ayran oldugunu düşünüyorum fenerliyim bu arada görüntü benımde tepemin tasını attırdı ama ayranda olabilir yani gerçi birşeyi değştirmez olan olaylar ortada inş seyircisiz olur digermaç ama bu federasyon yapmaz yüzde yüz.

• İstenmeyen görüntüler etki tepki meselesi uA gerektiginde butun taraftar gruplarina ayar verir hemde kendi inlerinde ama bunlara gerek yok zsmaninda olan oldu uA digerlerini baya optu ama artik elit taraftar olma yolunda ilerlemeliyiz yuzune gelende ney cozemedim.

0|0
    0|0
    • Gfb ve çarşı ultraprimayı çok dövdü ama hala akıllanmamışlar

• Kadikoy baskinlatini vapura binememelerini carsida 8 uA nin neler yaptigini iyi bilirim merak etme sen daha buyuklerine sor soyler. Bu arada cocuk dglz o dovdu bu dovdu falan bununlami ovunucez? Demek istedgm fatkliydi konu nerelere geldi.

• Ua nın yediği dayakları araştır gel abine mi sorarsın dedenemi onu bilmem ama temiz dövdük

• Ya şurada yorumları okuyorum. Hala s*dik yarıştıyor insanlar. Fotoğrafa iyi bakın. o fotoğraftaki kişi yaşayan bir basketbol efsanesi. Gittiği her ülkede bizim ülkenin basketbol hayallerinin çok ötesinde başarılar kazanmış birisi. Somut konuşursak 9 adet Euroleauge şapmiyonluğu örneğin. Hani bizim takımların 1 defa bile kazanamadığı kupa. Ve yine her gittiği yerde spor kişiliği ile örnek olan bir insan. Basketbol dışında etliye sütlüye karışmayan birisi. Bizim spor kültüründen bir haber taraftar ne yaptı? Tükürük, ayran farketmiyor. Gitti adamı nişan aldı. Bu yaşanandan hepimizin utanması gerekirken o öyleydi bu böyleydi diye s*dik yarıştırıyouz hala. Cidden bizden bir b*k olmaz. Bunun Gs' lı Fb' li olmakla bir alakası yok. Önce basketbol, sonra spor, nihayetinde de insan ahlakına çok aykırı..

0|0
    0|0
  • olayları körükleyen bu noktalara varmasını sağlayan tek kişi aziz yıldırım dır spor içindeki pkk resmen

1|1
    0|0
    • Obradovicin suçu ne

• tabiki yok ama stadyumda koyun gibi millet biri yapınca hemen herkes aynı şeyi yapıyo nerdeyse sanki mecbur

• Gs lilerin delikanliligi bu kadar ışte. Ben gençken cok maça giderdim ve hem Fenerlilerden hem de Besiktaslilardan her maçta dayak yerdi bu fransız mösyöler. Eski günleri bir hatırlatmak lazım bazı hadsizlere.

0|0
    0|0
    • Çok başı boş bırakıldı

• Bir GS'li olarak doğru bulmuyorum.. Çok çirkin şeyler. Biran önce gelişen milletimizin bu konuda da kendini geliştirmesi lazım..

0|1
    0|0
  • Bir taraf tükürük olduğunu iddia ediyor bir taraf ayran olduğunu iddia ediyor benim diyeceğim allah bunların belalarını versin

0|0
    0|0
  • Yok artik mast yapmislar

1|0
    0|0
  • Kim atmissa uzun menzilliymis bizim turklerin isi olamaz 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tükürcük

0|0
    0|0
  • Tükürük

0|0
    0|0
  • balgammm :D :D

0|0
    0|0
  • Acaba nee :DD

0|0
    0|0
  • tükürüktü ve o tükürenin evveliyatını seveyim

0|0
    0|0
  • Çirkef bunlar

0|0
    0|0
  • Ayrandan birşey olmaz, sen asıl buna bak.

http://i.hizliresim.com/GzY6Xr.jpg
    17 Mart 2012 tarihli Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde fenerbahçeli taraftarların sahaya attıkları yabancı cisimlerden dolayı Futbol Teknik İdari Sportif Direktörümüz Fatih Terim'in kaşı açılmış, yardımcı antrenörümüz Hasan Gökhan Şaş'ın kafası yarılmıştır. Futbolcumuz Hakan Kadir Balta ise yabancı bir cisimin gözüne girmesinden şans eseri kurtulmuştur.

2|2
    0|0
    • Onlar yaptı bizde yaparız mantığını bırakın

• Ben burda gerçek anlamda adam yaralamadan bahsediyorum, hemde 3-4 kişinin yaralanmasından. Öyle ayran damları gibi basit şeylerden bahsetmiyorum. Galatasaray onlar bize yaptı bizde onlara yapalım diyip o seviyeye inseydi, onlarda fenerli sporcu ve teknik adamları yaralardı.
      İşte bende tam olarak bunu diyorum, o dediğin mantığı hep fenerbahçe güttü.
      Aslına bakarsan Fenerbahçenin suçu değil bu, sadece ve sadece aziz yıldırımın suçu

• O zaman erkek gibi azize yapılmalı bunlar

• adam ayran sıçradı yüzüme akşama tepki olsun diye sdilmedim dedi.

0|0
    0|0
    • Öyle bir açıklaması yok varsa buyur ispatla ayran yapışıp kalmaz

• Attırmışlar

0|0
    0|0
  • Metronun muavinleri maçı izliyordu:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...