UEFA EURO 2016 da favoriniz hangi takım. ?

UEFA EURO 2016 ya sayılı gün kala heyecan artıyor..

UEFA EURO 2016 da favoriniz hangi takım . ?Favoriniz hangi takım?

Benim Belçika bence bu turnuvaya damgasını vuracaklar.

• Almanya
    23% (3)32% (7)29% (10)Oy Ver
  • İspanya
    31% (4)9% (2)17% (6)Oy Ver
  • İngiltere
    8% (1)5% (1)6% (2)Oy Ver
  • Portekiz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fransa
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
  • Türkiye
    38% (5)41% (9)40% (14)Oy Ver
  • Belçika
    0% (0)8% (2)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Gerçekçi olalım Türkiye gruplardan çıkarsa gene bu başarıdır ilerisi belli olmaz.

1|1
1|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• De bruyne ve hazard i sevdigim icin bnmde belcika

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 14

• Almanya ya da Fransa alır bence

Biz de en kotu ihtimal 3. olarak cikariz , eslesecegimiz rakibe göre ilerleriz

0|1
    0|0
    • Fransa'nın teknik direktörü çok tuhaf bir insan bu sezon Nice de harika işler çıkartan Hatem Ben arfayı kadroya dahil etmemiş umarım ev sahibi olmanın avantajını iyi kullanırlar

• İns Türkiye diyelim cok cok zor olsa bile.

0|1
    0|0
  • Belçika kadro kalitesi olarak hepsinden daha iyi ama takım oyunu denen bişey yok. O yüzden benim favorim yine Almanya

0|1
    0|0
    • Belçika da sıkıntının en büyüğü bekler son isviçre maçında vertonghen çok ağır kaldı ilk golde özellikle bu sıkıntı çok net belli eğer o tarafa bir çözüm bulamazlarsa işler tersine dönebilir burada en büyük iş marc wilmotse düşüyor

Hücum silahları ile çok can yakcaklardır

• kızlar o surata bakmaz sfsd :D Ama bizim milli takımda genç jenerasyonu yakaladı Enes, emre, sinan, salih falan kendilerini geliştirebilirlerse çok iş yaparız ama Türk takımlarında olmamaları lazım Türkiyede oyuncu gelişmiyor

• Paranın gücü ile düzelmeyecek tip yoktur :)

Salih bildiğim kadarıyla Fenere geri dönüyor umarım Diegoyu yollarlar da Salihi oraya monta ederler eski günlerine çabucak kavuşur Enes ünal paçayı yırttı zaten şimdi kiralık bir takımda oynuyor diye biliyorum

Şımartma olayını aşarsak gerçekten çok iyi oyuncular çıkarta biliriz

• kalben türkiye dedim;yetenek seviyemiz gördüğüm en üst seviyede ama mantıken almanya-fransa

0|1
    0|0
  • Avrupa da şampiyonun kim olacağını ancak allah bilir. hepsi çok güçlü ülkeler. örneğin Yunanistan sürprizi.

0|1
    0|0
    • Yunanlıların 2004 şampiyonluğu çok sürpriz olmuştu savunma anlayışı ile olmuşlar dı fakat günümüz futbolunda sık sık defans yapmak da çözüm değil artık

• doğru. yunanlar 1-0 yene yene olmuşlar. portekiz olsaymış keşke.

• Fransa ve Belçika.

0|1
    0|0
  • İspanya favorim

0|2
    0|0
  • Mesut Özil olduğu için favorim almanya.

0|1
    0|0
    • Mesut da çok formda bu sezon iyi işler çıkarttı umarım devamını turnuvada getirir

• Panzerlerden şaşmam :)

0|1
    0|0
  • Benim İspanya

0|1
    0|0
    • gönül ister tabi Türkiye olsunda zor

• Fatih hoca duygularına yenik düşüp öyle kadro kuruyor

Semih kaya bu sene çok kötü bir sezon geçirdi fakat kadroda neye dayanarak almadım Başakşehir de ki Yalçın ayhan şu an milli takımda bulunan tüp stoperlerden iyi durumda

• ondan bende şüphelıyım milli takımı galatasaray zaafı yuzunden heba edecek

• gönlüm türkıyeden yana portekızı de ıstıyorum ama abd olsa cok ıyı olurdu

0|1
    0|0
    • ABD Copa América da mücadele edecek

Dün ki Portekiz maçı güzeldi hele ki Quaresmanın golü çok fantastikti

• 1- Almanya
    2- Fransa
    3- Türkiye
    4- Hırvatistan

0|2
    0|0
  • Benim favorim Ingiltere ama yine ispanya ya da almanya alicak gibi geliyor kupayi

0|1
    0|0
    • İspanya Avrupa kupalarında iyi olabilir takımları Hem Uefa da hem Şampiyonlar liginde filan de oynadı fakat ben bu turnuvada onları pekte favori olarak görmüyorum

• Türkiye ❤

0|1
    0|0
Yükleniyor...