Takımınız kaybettiğinde rakip takımı alkışlayabiliyormusunuz?

Maç devam ederken oyundan çıkarılan Gekası ayakta alkışlayıp,maç sonunda Beşiktaş taraftarları 4-1 gelen Akhisar takımının oyuncularını alkış ile tebrik etti.

link

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• BEŞİKTAŞLı takımının iyi gününde de kötü gününde dehep yanındadır...BEŞİKTAŞlı olmak takımı 10-0 yendıgınde sevinmek 8-0 yenildiğinde kendı takımnı alkıslamaktır...BEşiktaşLI olmak yardımsever olmaktır(Van depremı 2012 GALATASARY DERBİSİ 65.DAKKA TÜM STAD SOYUNDUK...FENERBAHÇE DERBISI...90 . DAKIKADA SAHAYA ATKILARMIZI ATTIK..BUNUN KARISLIGINDA TEŞŞEKKÜR YERINE --TFFden CEZA aldık--)...Beşiktaşlı olmak centinmenlik ruhu ile sahaya cıkmaktır...yenildiğimizde karsı takımı alkıslarız fakat bu karsı takım hiç bir hakem veya şikeyle macı kazanamadıgı surece ...örneğin akhisar maci ve bir cok orneği...BEşiktaşlı olmak takımının en zor gununde FEDA sloganına uyarak stada gelip macını seyrmetektir..sözde taraftarlar uA gibi takımını yanlız bırakmamaktır...BEŞİKTAŞLI OLMAK sadece 25 bın kısılık orkestrasıile acık tribünlerinde 132 desibel ses rekoru kırmaktır...Gs gibi 55 bın kısı ile akustiği yuksek olan bir stadda ses rekor denemesı yapıp başaramamazlık yapmaz..ki rekor denemesı yapmadan kırılan bir rekordur...<3 BEŞİKTAŞ AŞKTIR AŞK <3 ŞEREFLİ 2.LİKLER BİZE YETER...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır ben yapamam. O sıra takımıma kızmakla meşgul olurdum..

Sonra sakinleşince tebrik ederim rakip takımlı arkadaşları.

1|3
    0|2
  • Beşiktaş taraftarına laf atanlar görsün bakalım:))

2|4
    3|1
  • Beşiktaşlıları da ben alkışlıyorum.Böyle birşeyi yapabileceğimi sanmıyorum.Gereğinden fazla hırslı bir insanım ben o sıralarda sinirden ağlıyor olurdum.

2|2
    0|1
  • alkışlamayı öğrenmek lazım

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlılar centilmendir.

1|1
    0|2
  • Helal olsun Çarşıya. Ben alkışlarım,tebrik ederim.

1|3
    0|0
  • o kadar erdemli olamadım gıttı

0|1
    1|0
  • Gekas alkışlancak bir oyuncu...

Ona da Bjk taraftarına da Helal Olsun...

Rakip Fener hariç kim olursa olsun alkışlarım..

Feneri alkışlamadım alkışlamam da...

0|3
    0|4
    • bunu öğrendiğim iyi oldu

• fos evet, o yüzden bir beşiktaşta oynamıyor

• ben herkezi alkışlarım rakip kim olursa olsun galibiyeti hak ettiği sürece

• Bu konuda çirkefim ben ya

1|3
    1|1
  • zor olur alkislamam.

1|3
    1|2
  • Fazla abartmamak lazım adam alkışı haketmiş rakip bile olsa yiğidi öldür hakkını yeme.

0|1
    1|0
  • işte bu erdemdir

1|1
    0|0
  • Üzgünüm ama Galatasaray kibarlıktan daha önemli .

0|0
    1|2
  • Alkışlamam, takıma ihanettir bu.

0|1
    2|1
  • neden alkışlayayım?

0|2
    2|2
  • bir önemi yok benim için kazanınada kaybedenide alkışlamam

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Alkışladım alkışlarım... Kaybettiysek kazananlar bizden daha iyisini yapmış demektir bunu kutlamak tebrik etmek gerekir.

1|3
    0|1
  • genelde bizim ülkemizde yenilince hakeme ya da rakibe çamur atılır :) rakibin başarısı değil de... diyip bahanelerin ardına sığınır insanlar :) beşiktaş taraftrarının yaptığı güzel bir durum olmuş tebrik edilesi bir davranış. ama bu gekas değil drogba olsa yine aynı şey olur muydu :) bence olmazdı. küme düşmemeye oynayan akhisarın mücadelesini takdir etmeyi biliyoruz ama şampiyonluğa giden gerçekten bizden güçlü rakiplere aynı nezaketi gösteremiyoruz :)

bir söz var bu söze sonuna kadar inanıyorum. bir dostun başarısızlığına herkes üzülür ama bir dostun başarısına ancak yüksek ruhlular sevinebilir :)

0|2
    0|0
  • İşte bu yüzden Büyüktür BEŞİKTAŞ taraftarı... Büyük olmak sadece kupa almakla şampiyon olmakla ölçülmez, rakibi alkışlamak da bir büyüklüktür, erdemliktir. :))) İnşallah bizde Büyük İNEGÖLSPORLULAR olarak süper lige adım adım geleceğiz!...

BEŞİKTAŞ & İNEGÖLSPOR

1|1
    1|0
  • Beşiktaş taraftarına boşuna sempati duymuyorum, böyle bi' taraftara kulübün beklenileni verememesi ne kadar acı..

Galasaray ve Fenerbahçe'de aynı durum olsa, maçı izlemeye az sayıda taraftar gider, gitsede fazla tezahürat yapmaz, falan..

Helal olsun ne diyim, bilemedim 5*

3|2
    0|0
  • olması gereken bu ama para futbolun içine öyle bir girdi ki spordan çok meslek gibi oldu o yüzdende zevk vermiyor

1|3
    0|1
  • Yalan söylemeye gerek yok yenilince rakip takımı alkışlamıyorum

2|0
    1|3
  • Bizim ülke neden fanatizmle kavruluyor sonuçta bu bir futbol kazanan da kaybedende bu oyunun içinde elbet olucak ilerde bir gün de Fener ya da Beşiktaş ya da başka bir takım şampiyon olucak yenilince tebrik etmesini bilmiyor bizim millet maçlardan sonra dikkat ediyorum hiç bir tane kulüp hocası ya da futbolcusu yöneticisi çıkıp da rakip bizden iyiydi haketti demiyor futbol bir oyun arkadaşlar bunu unutmamak lazım ve yiğidin hakkını da vermek lazım.

1|1
    0|0
  • Hax'de karşı takımı hep tebrik ederim

Ha bahanem de "lag var olm" ^^

0|2
    0|0
  • Beşiktaş her türlü futbol düşüncesinin üzerinde bir kavramdır.

0|2
    1|0
  • link İlk değil sonda olmayacak Beşiktaş taraftari hak edeni alkişlar her zaman.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'taş ki şeref hiç bir kulüpte yok

1|4
    0|1
  • yok ya alkışlamam herhalde ama saygı duyarım

1|1
    0|0
  • Magandaların takımı kalleş cincon hariç her takımı alkışlarım. Dipnot: BeşiktAŞKlıyız?

1|1
    0|0
  • Hakkıyla şerefiyle kim kazandıysa bunlar olur ama işin içine hakem girerse olmaz.akhisari tebrik ederim ibb'ninde küme düşmesini 4 gözle bekliyorum.

0|1
    0|0
  • türkiyede bir tek biz en centilmen taraftarız kim ne derse desin ne fenerliler alkışları nede gsliler alkışlar kimse alkışlamaz biz beşiktaşlılar bize iyi davrananı bizde davranırız kötü davrananı bizde kötü davranırız

0|1
    1|0
  • fikri ile haxde karşı takım için dans ederiz

0|1
    0|0
  • kötü oynadığımızda evet biz beşiktaşlılara alkışlamak düşer tabi maçı hakemsiz hakkıyla aldıysa

1|1
    1|0
  • gördüğümde duygulandım çok güzeldi

1|1
    0|1
  • Hayır alkışlıyamam.

0|1
    0|0
  • o durumda bende alkışlardım iyi oynadılar hak ettiler

0|1
    0|0
  • Eğer rakip takım hakkıyla kazandıysa tabii ki alkışlarım. Doğruya doğru. Adamlar oynayıp kazanmıştır

0|1
    0|0
  • hak edeni alkışlamak lazım..

0|1
    0|0
  • o daha çok yönetime sitem adınaydı ve sanırsam oyuncuları değil sadece gekası tebrik ettiler..

0|1
    0|0
  • geçen sene Galatasaraylı futbolcuları saha inip dövmek isteyende bendim zaten .

0|0
    2|1
    • soruya cevap?

• yaniliyorsun kardeşim ben kapalidaydim olaylar olurken elmander ile hakan balta eboueyi kenara çekerek nasil azarladi görmen gerekirdi ayrica eboue sadece taci geç kullanmadi yine kendini ufacik midahalede birakti tam kapalinin önünde eboue geçen maçtan ona gicik olduğumuzu biliyordu ve yaptiklarinda art niyetliydi ayrica alexin ne yaptiği beni ilgilendirmez Beşiktaşli bir futbolcu yaparsa o zaman eyvallah.

• dünyanın her yerinde oluyor bu olay.gs a karşı ttarenada her maçta sedye ile çıkanlar oluyor.biz kafalarına taş, paramı atıyoruz?ırkçı söylemmi yapıyoruz?her maçta böyle olaylar olur normal yani.

• ben ne takımlar alkışladım mk..

2|0
    0|0
Yükleniyor...