Hiç tanımadığınız birisi yanınıza gelip tanışabilirmiyiz dese cevabınız ne olur

Bi kaç haftadır gördüğüm bir kız var okulda konuşmaya karar verdim ama hiç tanımıyorum kızı yanında kimsenin olmadığı bir anda yanına gidip işte bir kaç haftadır seni görüyorum hoşlanmaya başladım tarzı tanışabilirmiyiz tarzı bişeyler desem nasıl bir cevap alırım siz böle bir durumda ne cevap verirdiniz

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yolda görüp hiç tanımadığım biriyle direk tanışmam.okuldaysa tanıstıgım olmuştu cünkü geleceğini anlamıştım yani bakışlardan felan hoşlandıgım için tanıstım hoşlanıyosa şansın var.. ama önce kendini göster bakışlarınla felan kız ilgileniyosa o da sana bakar senin gibi sonra cesaretini topla ve git.gözü alışsın.d

0|0
    0|0
    • Yani yolda şöyle bir kaç defa yolda karşılaştık aynı okula gidiyoruz ama bizim okul 3 bina 12 ler bir yerde 9-10lar bir yerde 11 ler bir yerde o 10 ben 12 yim okul bahçesi ortak anca orda karşılaşıyoruz

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok ya bu olmaz. Sen ortak arkadas bul oyle tanis ya da bir bahane bulup kendin tanis. Hoslandim falan denirse pat diye geri tepme olasiligi var. Ben ileride sadece gordugu birinden hoslanir ve pesine takilabilir diye dusunurum. Amacim sevgili olmak dedigin icin diyorum. Hic sevgili gozuyle bakmam oylesine. Ama onunla oylesine takilmak istersen belki ise yarar denemek lazim.

0|0
    0|0
    • Aynı okuldayız ama ortak arkadaş bulmam biraz zor 10. sınıf ben 12yim hoşlanıyorumu çıkarsam ordan

• ortam yarat kantinde meyvesuyu dök üstüne onun sonra kibarca mendil uzat özür nıyetine ne bilim ikinci günü meraba aklıma geliyo çok mahçup oluyorum de 3.gün o meraba der zaten özür niyetinde ona meyve suyu ısmarlla :))

0|0
    0|0
  • SİKTİR GİT OLUR...

0|0
    0|0
    • Senn gibi hayvanlar yüzünden kızlarla tanışmaya korkuyorum insan gibi gelip soruyoruz tanışabilirmiyiz diye

• onu burda bçyle demene ne gerek var onu deyincede gitmezler öyleleri ve kız erkek diye de ayırmıyorum kızlarda da laf anlamayanlar var

• yaşadığım semt yüzünden böyle küfr ediyorum biber gazıyla geziyorum artık o kadar cok sapık varki yolda yürüyemiyorum biri daha beni rahatsız ederse biber gazı sıkıcam artık o derecedeyim yani

• tanışmakta sorun yok ama niyet önemli :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonunu düşünme uygun bir üslupla söyle en fazla hayır der ne diyecek sapık diye bağırcakmı ama hoşlandım falan deme baştan yakma kendini tanışabilirmiyiz de o anda cevabını alırsın zaten..

0|0
    0|0
  • Tanışırız , tanıştık ama sonra nedense kayboldu birden ://77

0|0
    0|0
Yükleniyor...