Önce kilo almalı miyim?

Çok zayıfım fakat squat yapmak istiyorum. şu an 44 kiloyum ilaçlara başlicam kilo aldıktan sonra mı başlayayım egzersizlere ilaç kullanırken yani kilo alırken mi?

Güncellemeler:
Guncel

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlaçsız kilo al bence daha doğal

0|0
    0|0
    • Olmuyor malesef

• Senelerdir bu şekilde bekledim sıkıldım artık ilaca başliyim dedim sağlıklı olmasada

• Ama sağlığınla oynama, bırak kendi kendine alırsın, ısrar etme kimyasalda, kendine zarar verme 3-5 klo için sonra acısı çıkar

En İyi Kız Görüşü

• hep yap ilaçla olması önemli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilaçsız kilo almayı dene olmuyor deyip hemen vazgeçme karışık beslenmek yerine spor yapacaksan protein ağırlıklı beslen bu biraz dengeni bozacaktır başlarda ama squat hem basen kaslarını hem alt karın kaslarını hemde baldır kaslarını geliştirir hem göbeğini hem bacaklarını düzeltir ama squattan önce ayaklarını kullanarak mekik çekip vücudunu squata biraz yatkın hale getirsen iyi olur yoksa birden yüklenince 3-4 gün karın ağrısından spor yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Ne ilacı bu

0|0
    0|0
  • Zayif kiz sevmim

0|0
    0|0
  • İlaçları sorun etmeden alıp sporcu iceceklerine öcü gözüyle bakan bir ülkeyiz malesef.

Git mass gainer kullan zararlı saçma ilaçlar kullanacağına.

0|0
    0|0
    • Faydası olur mu kilom için? Aynı zamanda spora başlamalıyım dimi kullanırken

• 1 tüp kanla direk ortaya çıkar. TSH, T3, T4 değerlerine bakılacak. Belki ek bir kaç test daha ister doktor. Boşa çile çekme.

• Anladım doktor sonuca göre yönlendiricek yani. Tekrar teşekkürler

• baya zayıfmışsın boy kaç?

0|0
    0|0
  • Boy kav

0|0
    0|0
  • Görmem lazım

0|0
    0|0
  • ilaç kullanırken başlamalısın sonra zor olur forma girmeniz :)

0|0
    0|0
  • Sporla beraber zaten kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Boy nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi ilaç ya benim de kilo almam lazım

0|0
    0|0