Tanrı size böyle bir soru sorsa cevabınız ne olurdu?

Tanrı ile baş başasınız ve size dedi ki ''Cenneti istiyorsun ama cenneti kazanmak için insanlık adına neler yaptın veya nasıl bir kişiydin'' diye sorsa cevabın ne olurdu? Cenneti hakettiğini nasıl açıklardın? Veya cehennemi hakettiğini düşünenler sizin cevaplarınız ne olurdu?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanın ahlaki davranışları anlayışa, eğitime ve sosyal bağlara dayanmalıdır; hiçbir dini temel gerekmez. İnsan, eğer ölümden sonra ceza korkusuyla ve ödül umuduyla kontrol altına alınmak zorundaysa, şüphesiz kötü bir yoldadır.

– Albert Einstein

2|2
    1|0
    • Ve insan inançsız olsa bile cennet gibi karşılık beklemeden yaptığı insanlık adına davranışlar,onun iyi bir insan olduğunu tesciller.

Kızlar Ne Diyor 11

• uf snne be slk.

2|1
    2|2
  • En azından seni inkar etmedim.

1|4
    2|0
  • zor zamanlarım oldu ve asla dönüpte sen de Allah mısın diye isyan etmedim hep sabrettim derim

0|2
    1|0
  • sen daha iyi bilirsin beni benden allahım

3|2
    0|0
  • bu güne kadar sırf insanların kalbi kırılmasın diye kendi kalbimi kırdım hep fedakarlık yaptım ve karşımdaki insan bana ne yaparsa yapsın daima yanında oldum

1|0
    0|0
  • Cennet için ''GÖT'' olurdum Cehennem desem ''BOKU YEDİM'' olurdum.

0|0
    3|3
  • fake misin troll müsün derdim.Allah her şeyi bilir bana sormaz <<3

0|2
    0|0
  • ben senden daha mükemmelim tanrım

1|0
    5|5
  • hasbinallah adam akıllı biri yorum yapmamış nekadar meraklısınız din üzerine böyle dalga gecemeye... tanrı denmez hep töbe töbe...

1|1
    2|1
  • allah alah allah ...allah yaz once boyle soru soracaksan

2|1
    2|1
    • Sen ilk allah yerine Allah yazmasını bil,beni sorgulama tatlım :*

• Sen insanlık adına ne yaptın

2|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• taktir sizin ne yaptıgım iyilikleri anlatacak kadar basit yaptıgım kotulukleri tarfi edecek kadar onursuz olmadım ...

1|1
    0|0
  • ''Yarattığın cennet buna değdi mi?'' diye sorar, bunu izletirim link Milyonlarca vahşetten sadece biri.

2|1
    1|0
  • O göndereceği yeri bilir, merak etme

3|1
    1|1
  • Muhtemelen tartışır aramızda kavga çıkardı link

0|1
    1|0
  • tanrı ile başbaşa kalmak için peygamber olmak lazım gelir

1|0
    1|1
  • güzel masal binlerce yildir süregelen masallardan, mutlu hissedin kendinizi ;)

0|0
    2|2
  • ihtimalsiz şeyler bunlar gençler takılın gitsin.

1|0
    1|0
  • bugünlerde fazla mesaidesin heralde derdim

1|1
    1|1
  • Sürekli facede dini şeyler paylastim al beni cennete al derdim

0|1
    0|0
  • cehennem ne tarafta ?

0|1
    1|0
Yükleniyor...