Yaş 19 Boy 173 kilo 63

kilo alıcam ama boyumu biraz daha uzatmak istiyorum. Yüzüyorum ve vücudumu esnetiyorum iyi de kalsiyum alıyorum. Ne kadar uzarım, kesin sonuç alabileceğim tavsiyeleriniz varmı.

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 22 yaşına kadar uzama şansın var ben bu 6 ay içinde 2 cm uzadım 1.77 oldum sabırlı ol spor yap iyi beslen 6 cm kadar rahat uzama şansın var..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu sitede bu soruyu defalarca sordugunu biliyorsun degil mi,sanirim kafani kacirdin bu boy meselesiyle:D

0|0
    0|1
  • Sen işini yapıyorsun gerisi Allah'tan.

0|0
    0|0
  • barfiks çekmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • herkesin dilinde bir barfiks. barfiks zaten çekiyorumda neden boy uzatıyo bir açıklaması var mı

• hm mantıklı

• kardeşim uzamıyor uzamıyor dersin sonra birden uzadığının farkına varırsın . Sen elinden geleni yap

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesin uzayıp uzamayacağını bilmen için büyüme kıkırdaklarının kapanıp kapanmadığına baktırmalısın ortopedi uzmanına giidp.Ona göre hareket edersin sonrasında.

0|0
    0|0
  • benim boyum 1,82 falan ama ben istemiyorum gerçekten hatta senin boylarında 1,75 gibi olsam daha iyi olurdu :((

0|0
    0|0
    • tüm dünyada kabul gören uzunlukta bir boyun var 175 e neden inmek isteyesinki

• bilmem boyum çok uzun gibi geliyor bana ya da çevremdekiler kısa olduğu için de beni de etkiliyor :D en çokta kız arkadaşım onun boyu 170 ler de bir ara ağırlık çalışıyım dedim o boyu kısaltıyormuş bilgin var mı ? bu konuda

• boyu kısaltmaz ama hani 150 kilo halter kaldırırsan kıkırdakların birbirine yaklaşır 2 cm falan kısalırsın ama öyle 15 kiloluk dambıllarda boyun kısalmaz. Boyun süper abicim canına mı susadın

• Kilon normal,almamalısın

0|1
    0|0
  • 18 yaşında 165 dim 21 yaşımda 190 oldum :D spor yapıyordum teakowando bıraktım bir anda boyum uzadı

0|0
    0|0
  • snaa yorum yazdım ya bro

0|0
    0|0
  • en fazla 5 daha uzarsın

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra zor.

0|0
    0|0
  • Protein alman lazım.Tavuk ve yumurta tüket bol bol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...