SEvmediğiniz birini kapınıza gelmesi...

Sevmediğiniz hatta tiksindiğiniz bir yakınınızın sanki hiç bir şey yokmuş gibi zili çalıp daha sonra da kolları açarak ben geldim diye bağırması ve sonra size sarılıp hal hatır sorması ...uff yine aklıma geldi o günü hiç yaşamamış kabul ediyorum...ben eve almak zorunda kaldım siz olsaydınız eve alırmıydınız...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sevmediğim kişinin yakınlık derecesi nedir?

eğer kendi çıkarları için yapılmış bir kötülük varsa, cevabını almıştır ve kapıma gelmez. gelmiş olursa ve dediğin gibi yapmışsa alırım ve ikramımı yaparım ama affedermiyim bilmem. sen gene doğru olanı yapmışın, bırak yanlış yapılacaksa başkaları yapsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevmediğin hatta tiksindiğin insana nedenleriyle ona karşı hissettiğin duyguları söyledin mi haberi var mı

varsa ve senin beğenmediğin huylarını vs. değiştirmiyor ısrarcıysa buna rağmen kapına geldiyse o iğrenç

hayır hiç bir şeyden haberi yok sen içinden kurmuş o kişiden iğrendiğini söyleyip garip tavırlara giriyorsan sen samimiyetsiz ve iğrençsin

0|0
    0|0
  • kapına gelıyorsa buyur et

0|0
    0|0
  • döverim kapının onunde :D

0|0
    0|0
  • almazdim yol verirdim ama sen yinede almissin demekki tiksinmiyormussun?

0|0
    0|0
  • walla yavrucan ben alırım belkı ama

annem kesınlıkle açmıyo bıle kapıyı :d

0|0
    0|0
  • caren yok sonucta insanız alırım ama hoşuma gitmez tabi bu durum

0|0
    0|0
  • Eve gelen misafir geri çevrilmez,ben olsam da alırdım ama samimiyetimin derecesini belli ederdim.

0|0
    0|0
  • almazdım kovardım hadi başka kapıya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kovamam alırım napcam başa gelen çekilir

0|0
    0|0
  • Alırım ,kapıya gelen çevrilmez biz öyle gördük .. Ama hareketlerimle bunu gösteririm , onu sevmediğimi kalkıp gitmesi gerektiği mesajını veririm .

0|0
    0|0
Yükleniyor...