Aykut Kocaman'ın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün 2-0 lık yenilgiden sonra Aykut hocanın Galatasaray bu 7 puanlık farkı saha içi ve saha dışında kapattırmaz sözleri için ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekçi bi' açıklama olmuş...

Umut satmanın bir anlamı yok.

2|1
    1|3
  • adam açıkça söylemiş matematiksel olarak şansımız olsa da bu saatten sonra gs şampiyonlığu vermez demiş.ben art niyetli bişey sezmedim.

0|1
    2|3
  • 4 hafta 7 puan imkansız demk istedi sanırım ama yinede sonunu görmeden bir şey söylenmez bekleyip göreceğiz ama fenerbahçe ligi bırakıp avrupa ve ziraat kupasına yoğunlaşmalı

0|0
    0|0
  • Herkesi kendi gibi sanıyor mimiksiz herif ! Bu üstünlüğü herkes kabul e-de-cek !

2|1
    1|1
  • HOŞT ! KENDİ BAŞINI YE ! derler adama... haketmiş bunu kocamal

3|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Ne diyebiliriz, utanma arlanma yok bu klüpte (taraftarı tenzih ederim), şike yaparlar dürüstlükten dem vururlar, saha da top oynayamazlar bize sararlar. Yahu Aykut , haberin yoksa ben söyleyeyim, 2 yıldır sırf para için sizi dizinde gezdiren yayıncı kuruluşa konsmatrislik yaptığınız için kaçırmış olabilirsin diye konuşuyorum, be dingil, be kazma, ulan bizim hocamız 9 hafta klübeden gönderildi, senin maçında Kadiköyde tribünde oturacak, daha ne yapılsın. Şike yaptığınız alenen açık iken affedildiniz, daha ne istiyorsunuz. Saçmaladı. Hani bazı kadınlar yatağa atılır sabahta orada bırakılır, yüzüne bakılmaz ya bir daha, hah, o muameleyi görmüş kadın gibi davranıyor.

3|0
    0|1
  • Benfica maçından sonra gerekli açıklamayı yapacaktır beklemek lazım

1|1
    0|1
  • Fenerbahçe'nin sezon başından beri çeşitli nedenler gösterilerek defalarca sahasının kapatılmasına karşın gs vs mersin idman yurdu maçında olan rezillikler fatih terim'in sanki sahada değil de ringde imiş gibi hakemlere saldırması o da yetmezmiş gibi gs taraftarlarının hakemi dövme amacıyla sahanın içine girmesi ve futbolcular tarafından zorla zaptedilmesine karşın tek maç daha seyircisiz oynama cezasının verilmemesi düşünüldüğünde haklılık payı yok diyemem aykut kocaman'ın imasında

0|0
    0|1
  • Realist olarak açıklamış adam Samet aybaba gibi hayal dünyasında gezmemiş .

0|0
    1|0
  • Sikeyi yapan kendileri,üzerine yatanlarda kendileri.

Sende Adamlık olsa,Resmi olarak Şike yapan takımda 1 dakika kalmak istemiyorum der ve giderdin.

0|1
    0|0
  • adma kafada bitirmiş diyoruz.

0|0
    0|0
  • Doğru söze ne hecet..

1|1
    1|1
  • biri hoşt desin ona :)

3|0
    1|1
  • benim bu sözden anladığım: 3 temmuz sürecinden beri ... :D

0|1
    0|0
  • Uzanılamayan ciğer mındardır felsefesi...

0|2
    0|1
  • Bu ülkede saha dışında maç kazanmanın kralını Aziz Yıldırım yapar.

0|1
    0|0
  • Adam haklı gerçekten

0|0
    0|1
  • doğru demiş galatanın adamları izin vermez bakalım sezon sonu aykut demir galatasaraya gelecek mi eğer gelirse galatasarayın şike yaptığı kanıtlanacak hepimiz merakla bekliyp görecez :)

0|0
    0|1
    • işte bu gaysaraylılar asla şikeci bir takım olmadığına inanmaz bir 50 erkele beraber olan bir kız nasıl ben namuzluyum ben temizim diyorsa gslilerde biz temiziz biz mahsumuz diyorlar yürü gidin işinize lan saktekerlar göstere göstere şike yapıyorlar reziller

• aykut demir elazığlı futbolcular mersinli futbolcular karabüklü futbolcular gençleribirliği futbolcuları gsye transfer olursa transfer olduğu belli olacak gerçi herkez biliyor şike yaptığınızı ama kanıtlanacak:)

• Aklima su laf geldi...

Kaybetmekten korkma. Bir şeyi kazanman için, bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma, kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

1|0
    0|0
  • GALATASARAYIN üstünlüğünü kabul etmiş

3|1
    0|0
Yükleniyor...