Birilerinin anladığınız veya anlamaya çalıştığınız oldu mu ?

Bir süredir izinliyim ve evdeyim kafamı dinliyorum. ve insan tek başınayken kendini bir şeyler düşünmeye itiyor , bunun için daha iyi anlıyorum Aristoyu , Sokratesi, Marks'ı sizin böyle anladığınız insanlar oldu mu hiç ?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Sokrates candır...

Hem düşündürür hem güldürür...

Bu sözü hele harika!

'Ne pahasına olursa olsun, evlenin. Karınız iyi çıkarsa mutlu olursunuz,yok fena çıkarsa o zaman da filozof olursunuz.'

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• düşüne düşüne deistleri anladım. inançlarımı kaybettim ve geri getiremiyorum. dua ediyorum bazen Allah ım beni doğru yola götür, dua edince olur deniyor. ama sonra inanmamam için sebeplerle karşılaşıyorum. artık kendimi özgür hissediyorum ve bu beni korkutuyor.

0|1
    0|0
  • gitgide anlayamadığım insanlar var benimde.Deniz Gezmişi anlayamıyorum ya aptal bir halk için canını feda etti.

1|1
    0|0
  • olmaz mı...

.

0|0
    0|0
  • onlara gelene kadar cevremde bile anlmaya calistigim bir suru insn var henuz cozemedigim :)

0|1
    0|0
    • Onlar insanların hayatını değiştirecek kadar değerli olmadıkları için çevremizdeler zaten boşver onları.

• Haklısın galiba..Zaten dogru düzgün insanlar hep cok önceleri yasamıs..Biz o zamnlarda yasayamadık, ne kadar sanssızız! En kötü zamanlar,gereksiz insanlar hep simdilerde.

• evet bende sana katılıyorum.

• Kendimi bildim bileli yalnız kalıp düşünmeyi çok severim hatta sen de fazla düşünüyorsun hayatını yaşa biraz diyenler çoktur etrafımda. Kendime yakın bulduğum sözlerine hayran olduğum isimse Mevlana; okudukça kendime daha da yakın hissediyorum.

0|1
    0|0
  • valla şuan ks deki soruları okuyarak herkesi anlamaya çalışıyorum daha ne olsun

0|1
    0|0
  • Bu site hep onlardan dolu yalnız değilsin :D

0|1
    0|0
  • oluyorda daha çözemedim

0|1
    0|0
  • sürekli olyuor

0|0
    0|0
  • deneme yazılarını okudum hayatlarını da okudum fazla araştırmadım tek bir sonuca ulaştım adamlar cok geniş insanlar :D

0|0
    0|0
  • bazen düşünmekten kafayı yiyecekmiş gibi oluyorum ama senin kadar aşmadım :D işi filozofluğa dökmüşsün :D

0|0
    0|0
  • Uww felsefe.. Yazılılarından kötü notlar almasaydım o adamları gerçekten sevebilirdim !

0|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben hep öyleyim. Sürekli sorgularım düşünürüm. Ama benim arkadaşlarım olmadığı için böyle. Sürekli tekim. Genelde felsefi kitaplar okurum. Benim ilgimi çeker sevdiğim konular. Metafizik daha çok tercih ettğim konu ayrıca insan zekası ve ruhsal duyguları çok severim düşünme alanıma girer. Bunları geliştirmek için sürekli kişisel gelişim kitapları okurum.

0|0
    0|0
  • Ben Şems-i Tebrizi üstünde baya çalıştım araştırdım. Yok böyle birşey okudukça şaşırdım, öğrendim.

0|1
    0|0
  • bazen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...